Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce ai facut Viorele ! ! !
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
50IMU
10 secunde am rezistat = ce pierdere de timp..serios [(unde mai pui si pierderea de timp sa mai tastez si asta) unde mai pui si pierderea de timp sa stearga topicul asta]

ps: n-o lua personal, topicu de deasupra e fix la fel .. si altele si altele si eu tot revin naiv in fiecare seara sperand ca s-o schimba ceva smile.gif
bolidu
Sunt curios cum arata un clip preferat de al tau... tare curios ... Probabil ceva cu desene si poze abstracte !?
Andy_ACS
E extraordinar clipul, fiecare cu preferintele lui, unii se uita la emisiuni cu Boc, altii la clipuri cu babe violate. Macar unele sunt funny wink.gif
50IMU
parca lasasem vorba sa n-o iei personal. nu? wink.gif

uita-te un topic mai sus, am postat si acolo. in general chestii care sa nu provoace dezgust sau senzatia de pierdere de timp/ fii mai selectiv
StefanT
Perversa baba =)) daca nu i-a placut eu ma tund 0 =))
bobo77
Oribil si dezgustator.
Victoras2001
Ce?
Merced
Ca n-ai fost in stare sa faci treaba cum se cuvine. sad.gif













04.gif
bolidu
Sa aflat misterul ... se pare ca Viorel saracu` a cazut prada ispitei... Care esti ma !?

http://www.220.ro/emisiuni-tv/Vecinii-Babe...tor/lOfHDbxh2k/
argon
Fascinant.
biscu
Cata prostime, doar la noi vezi asa ceva.
aditã
cica "m-a tras si m-a apucat un tremurat"pesemne babei i-a cam placut! radmasa.gif
geomvp2nite
Epic frate... radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.