Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Placa baza si procesor
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Fantastik
Asamblez un PC pentru niste copii care nu au posibilitati financiare .. vreau sa le fac cadou.. . mai am nevoie de un procesor si o placa de baza compatibila ..
Va rog sa nu veniti cu, comentarii aiurea sau preturi exorbitante...ideal ar fi ca placa de baza sa aibe ddr normal si agp pentru am ca am componentele care s-ar potrivi pe o astfel de placa ..
Multumesc si astept oferte
Fantastik
up
cata31boss
sal am eu o unitate. un amd de 1200 ,rami 256 ddr1,placa video 64,placa de sunet,placa de retea. am si monitor de 17'' tastatura si mouse. daca esti interesat 0723826392 pret 140 lei tot pachetul. NEG
Fantastik
Multumesc de oferta dar nu vreau nici sa`mi bat joc de ei... sunt copii o sa vrea sa se joace un joc ceva.... si in plus eu am restul componentelor... am nevoie doar de placa de baza si procesor
Bo_
o placa de baza asus p5kpl cu un procesor intel core 2 duo la 2.5GHz ar fi ok?
Fantastik
iti dai seama ca ar fi ok .. numai ca nu s-ar mai potrivi restul componentelor ... ram DDR1, placa video AGP,
Bo_
scuze, ai zis "ddr normal" si am presupus ca nu edo ram sau rimm sau alte alea, si agp are, deci.. eram cat de cat pe subiect tongue.gif
BluBear
cred ca am eu.iti spun sigur ce am de dimineata.
Fantastik
Astept .... Multumesc
Fantastik
chiar nimeni nu mai are un procesor p4 mai vechiut si o placa aferenta ??
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.