Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Renault Megane Break An 2000 1.6 8v
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
aquabluedod
Vand Renault Megane Break ,an 2000 motor 1.6 8v benzina 130.000 km la bord ,Aer Conditionat masina este intr-o stare foarte buna , ingrijita , tinuta in garaj , interior foarte curat , cd mp3 pioneer cu 6 difuzoare (sonorizare foarte buna), car kit Parrot pe difuzoarele masinii cu functie de oprire a cd-ului in timpul convorbirii.
Masina este pe numele meu si actele se pot face imediat.
Masina este functionala 100% si se poate pleca oricand...oriunde.
Toate actele sunt la zi impozit platit,asigurare pana in iulie 2011.
Revizie tehnica pana in 2013.
Masina nu cere investitii cel putin in acest an,consumabilele fiind schimbate in luna Martie (ulei+toate filtrele).

Pret 3100 eur Negociabil
Tel: 0727.254.508
aquabluedod@yahoo.com sau PM

8 Apr 2011, 12:41:
Pret Nou 2900 Discutabil

9 Apr 2011, 12:05:
UP
razvan32
am o intrebare. in poza am desenat cu culoarea rosie. ce este acolo: murdarie sau rugina?
ai facturi la toate consumabilele schimbate? carte tehnica?
motorul cum merge?

9 Apr 2011, 15:35:
cati cai putere are? cat consuma?
aquabluedod
Salut,in acea zona a sarit vopseaua in timp.am toate facturile de la tot ceea ce eu am schmbat la ea.Motorul merge bine.este o masina pe care eu ma bazez si pot pleca oriunde oricand.Consumul este acceptabil dupa parerea mea afara 6%in oras 9,5-10%asta este consumul consumul real pt acest tip de motor.Motorul are 98cai.Cartea tehnica sau de revizie a fost tinuta pana la 64.000km.cartea exista si se poate vedea pe ea.
StefanT
Esti sigur ca are 98 de cai? Eu stiam ca are 90...

Bafta la vanzare!
razvan32
am uitat sa te intreb. cand ai schimbat distributia ?
aquabluedod
Corect 90 cai.Distributia a fost schimbata la 60.000km la serus unde sa tinut cartea de service si la 120.000km doar curelele.Cauciucuri all seazon in stare foarte buna 20% uzate.

10 Apr 2011, 09:37:
Nu mai este Valabil....Sa Vandut
Se poate inchide,multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.