Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnire Dacia Dambovita - Targoviste
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
AndreiTGV
Haideti dambovitenilor sa facem si noi ceva in judetul asta, ca e mai mult mort! sad.gif
Pana sa decidem ziua, sa posteze aici cine vrea sa vina. blush.gif
AndreiTGV
Nimeni? sad.gif
Tince1290
daca vrei sa incepi miscarea, trebuie sa dai niste pm-uri cand mai vezi unu-altu care are la descriere targoviste....ca neexistand pana acum rubrica nu o sa o caute nimeni la intalniri...pe principiu "poate de ieri pana azi a facut cineva" tongue.gif....e clar ca lumea inca nu e interesata de asa ceva....dar poti incerca....incet-incet tongue.gif
mikey_gtx
dai un search filtrat dupa numarul de inmatriculare (unde scrii judetul) si obtii o lista de utilizatori la care poti da pm. incet-incet se vor strange.
AndreiTGV
Da, dar problema e ca inca nu pot trimite PM sad.gif
O sa incerc varianta cautarii...
Tince1290
mai ai nevoie doar de un post...si o sa poti da pm tongue.gif
mikey_gtx
fii atent la tince, are 1337 posturi laugh.gif
AndreiTGV
Chiar daca se vor supara moderatorii pe mine, voi face aici postul wub.gif
Am mare nevoie sa dau un PM.
AndreiTGV
Si cam asta e activitatea prin Targoviste, primele 2 poze sunt de la prima intalnire Dacia, de anul trecut, urmatoarele sunt de la intalnirea de pe 19 iunie, iar celelalte poze sunt cu niste Dacii "aranjate" de prin zona.
Sper ca pe viitor sa se stranga cat mai multi pasionati ai acestei marci smile.gif
dia_ph2
Ma inscriu si eu pentru intalnirile in Tgv, sper sa ne adunam cat mai multi.
Tince1290
nu am vazut nicarieri in tara mai multe masini tunata ca in judetul dambovita...si nu zic asta pe baza la ce vad in poze...ci experienta live....mereu cand merg pe acolo vad mult mai multe masini tunate decat normale (ma refer strict la marca dacia)..si multe conduse de oameni in toata firea...la noi toate care sunt tunate sunt conduse de tineri...e foarte interesant fenomenul biggrin.gif
dia_ph2
Inseamna ca nu mergem prin aceleasi locuri, caci eu nu vad deloc asa ceva. Chiar eram placut surprins, vazand prin alte locuri multe masini "tunate".
AndreiTGV
QUOTE(Tince1290 @ 15 Jul 2011, 13:51)
nu am vazut nicarieri in tara mai multe masini tunata ca in judetul dambovita...si nu zic asta pe baza la ce vad in poze...ci experienta live....mereu cand merg pe acolo vad mult mai multe masini tunate decat normale (ma refer strict la marca dacia)..si multe conduse de oameni in toata firea...la noi toate care sunt tunate sunt conduse de tineri...e foarte interesant fenomenul biggrin.gif
*



Da, este absolut corect ceea ce spui... cand mai umblu prin oras, mereu vad cate o Dacie frumos modificata, si chiar cand privesc de la balcon, e imposibil sa nu dau cu ochii de vreuna biggrin.gif
Daca altii nu le vad, asta nu inseamna ca ele nu exista, judetul Dambovita nu inseamna doar orasul Targoviste!

16 Jul 2011, 21:29:
QUOTE(dia_ph2 @ 14 Jul 2011, 19:19)
Ma inscriu si eu pentru intalnirile in Tgv, sper sa ne adunam cat mai multi.
*


Noi chiar maine ne intalnim, in parcarea de la Kaufland, dupa-amiaza, ora o stabilim maine biggrin.gif
Cosmin1300
Si cateva poze de la intalnirea dacia club targoviste pe data de 28-08-2011, asteptam cat mai multi posesori de dacia 13xx sa se inscrie in clubul nostru! Urmatoarea intalnire v-a fi pe 11-09-2011 in parcarea de la Kaufland la ora 18:00 Ne gasiti in zona pe unde se iese din parcare, langa grill.
Cosmin1300
Dragi colegi, am hotarat personal sa ma ocup de parasolare, si stickere cu daciaclub targoviste. happy.gif si o mica poza wub.gif
geo_6300
sal vadca nu se mai aude nimicpe aici
ceva intalniri ?????

bobo77
Eu zic sa-i da-ti un PM si acestui user, bun prieten cu mine, ca nu cred ca va zice nu http://www.daciaclub.ro/index.php?showuser=22836
DJ_Boss
Ce se mai aude cu intalnirile Dacia Club in Targoviste?Sunt nou pe aici biggrin.gif
AndreiTGV
Am uitat de topic-ul asta...
Noi continuam sa ne intalnim din 2 in 2 saptamani pe la ora 5 in parcarea de la Kaufland asa ca oricine este binevenit.

Si acum poze, mai vechi, mai noi...

Later edit: nu ma lasa sa pun restul de poze, revin.
AndreiTGV
Nu ma lasa sa pun pozele dry.gif
AndreiTGV
Intr-un final...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
AndreiTGV
Liniste mare pe topicul asta...

Noi continuam sirul "spiralelor", urmatoarea are loc pe 2 Decembrie, incepand cu ora 3.
Niste poze mai recente smile.gif
DB77AAA
Foarte frumoase masini aveti. Am avut ocazia sa va vad la o intalnire, asa in treacat. Sa va poarte sanatosi si la cat mai multe intalniri reusite!
Ionuț ion
Acum peste 11 ani mai existã cineva online de pe forumul acesta?
maho
Pai... daca incerci sa intri pe forum cand e offline, sigur n-o sa reusesti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.