Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] TELEFON IEFTIN URGENT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
TM80MAT
VAND URGENT SAMSUNG U600 ca NOU ....telefonu a fost luat de nou din magazin ....o fost folosit de catre mama mea aproximativ 8 luni ...in aceasta perioada nu se descurca nicicum cu el ...deoarece e cu Touch . Si-o cumparat alceva ...si telefonul sta pe dulap de atunci .....intr-o cutie

Azi facand curatenie pentru PASTI ...am dat de el....
Ca stare este ca NOU ....nu are absolut nici o zgarietura ....nimic ....nu are joc clapeta ...nu are absolut nici un defect estetic, soft sau mecanic ....
Citeste fisiere PDF si WORD ...are 3G ...camera 3 MP, 2048x1536 pixels, video ....etc.

Am atasat si 3 poze facute in graba ...cu un aparat foto a unei prietene de a lu maicamea ..! Mentionez ca pozele nu sunt exceptionale ....datorita faptului ca ecranu e ca oglinda ..si apare cu amprente ! Am bagat o cartela sa se poata vedea ca citeste catela ....

In una din poze este indicata functia de 3G .


In schimb daca viitorul cumparator nu ii place sau ceva ....poate returna telefonul si isi primeste banii inapoi

Il dau pentru ca sta degeaba . Si poate cineva ar avea avea nevoie de un telefon .

FARA SCHIMBURI
PRET FIX : 100 RON
lucifer
Ai cutia si toate accesoriile la el ? De unde esti ?
G-ul acela e de la 2G wink.gif
andr3i84
Salut!

Il cumpar eu daca esti din Bucuresti.
TM80MAT
Nu mai am cutia la el ...din pacate ...deoarece o aruncat-o mama mea ..
Am la el doar incarcatorul original


andr3i84 din pacate nu sunt din bucuresti ......sunt din Timisoara ...il trimit in tara daca il vrei .......
cosmin_2300
QUOTE(lucifer @ 22 Apr 2011, 01:19)
G-ul acela e de la 2G  wink.gif
*


Mai exact e de la GPRS wink.gif
TM80MAT
up..........nimeni nu vrea ?
TM80MAT
Up.......
TM80MAT
up.........nimeni nu vrea ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.