Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: topicuri inchise temporar
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
Ake
ANUNT

Topicul Machete Auto este inchis momentan pentru operatiuni de mentenanta.
A fost necesara inchiderea temporara intrucat din cauza multiplelor fotografii atasate, cu acest topic se lucreaza foarte greu.
Se va redeschide in cateva ore.
Rog nu deschideti alt topic pe acesta tema

17 May 2011, 14:53:
S-a redeschis
bmwh548
Eu mai dau rar pe acolo, dar din ce am observat userul Mihai90 posteaza cel mai des. Avand in vedere ca i s-a mai atras atentia si in trecut asupra felului in care ataseaza pozele si avand in vedere mai ales faptul ca posteaza machetele altora, machete care pretinde ca ii apartin, nu ar fi mai simplu sa i se acorde un concediu nelimitat? A avut multiple conturi si pe alte forumuri, de unde a plecat de nevoie intrucat imediat ce i se atragea atentia asupra problemei mai sus mentionate incepea sa utilizeze diverse apelative gratuite (public evident, nu in privat). A mai refulat si aici cel putin o data cand a facut cu ou si cu otet moderatorii altui forum dupa ce acestia il banasera ca urmare a comportamentului sau. A nu se intelege ca am ceva personal cu el, dar nu il veti putea convinge sa posteze normal pentru ca atat stie si atat poate.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.