Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Dacia 1300
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
AndreiTGV
Cumpar Dacia 1300, modificata, in curs de modificare, proiecte neterminate, sau stock.
Cel mai mult ma intereseaza starea caroseriei, de preferat sa fie recent refacuta, si cu ITP valabil.

Ofer pret rezonabil.

Telefon: 0760 277 378

YM: sparco_andrei@yahoo.com
marius1978
Salut. am 2 dacii 1300, sunt din com. I.L.Caragiale, la 25 km de Tgv. te sun maine.
M5665
QUOTE(marius1978 @ 17 May 2011, 22:17)
Salut. am 2 dacii 1300, sunt din com. I.L.Caragiale, la 25 km de Tgv. te sun maine.
*



Buna seara,

ne dati va rog mai multe detalii despre cele 2 Dacii? Aveti cumva si poze?

Multumim.
marius1978
M5665, nr meu de telef- 0726 891 762.
AndreiTGV
Haideti cu ofertele, au plecat toate daciile la Remat? sad.gif
AndreiTGV
Nimic concret...
nigh7ang3l
te intereseaza o dacie 1310 din 1991 stock ? are itp si asigurarea expirate, putina rugina pe la aripi, nu functioneaza cutia de viteze la mers inapoi si intr-un viitor apropiat va trebui segmentat motorul. masina este completa, inmatriculata, se vinde cu radiere fiscala, toate actele, eventual si pentru programul rabla. pretul este undeva la 1700 ron negociabil, daca te intereseaza pot sa revin cu un set de poze.
AndreiTGV
Nu, multumesc, cumpar doar 1300, si macar ITP valabil.
nigh7ang3l
daca te intereseaza putem rezolva si cu itp-ul, masina a fost intretinuta cat s-a circulat cu ea, merita discutata problema.
razvan1985
nigh7ang3l,posteaza niste poze cu masina,ms.

23 May 2011, 21:32:
km,vopsea originala?
Marius_Lucian
Salut am eu o dacie 1310 din 98 berlina cu GPL,ITP valabil,asigurare valabila si rovinieta,se circula cu masina in stare excelenta) si are ceva modificari(geamuri fumurii omologate,inchidere centralizata cu alarma) km are 114000,sunt singur proprietar. Daca te intereseaza. ma poti suna la nr 0764408915
pretul este cam 700 euro negociabil
hyena
andreiTGV cred ca vrea, ca si mine, O MIE TREI SUTE! (1300) pt ca e 1300, pentru ce inseamna ea, pt ca are un aer de masina veche nu de cutie de carton cum are 1310 de dupa 90
AndreiTGV
Trebuia sa intervina cineva pe topicul meu sa deschida ochii ofertantilor?
Mersi hyena wink.gif
Va rog mult, de acum inainte, postati doar ofertele cu Dacia 1300.
hyena
da in targoviste sunt multe 1300 cum te duci din spre regal spre prepeleac sunt 4-5 1300 care arata destul de bine... ai putea sa lasi un mesaj ceva in parbriz poate ai noroc
AndreiTGV
QUOTE(marius1978 @ 17 May 2011, 22:17)
Salut. am 2 dacii 1300, sunt din com. I.L.Caragiale, la 25 km de Tgv. te sun maine.
*



@marius1978 am vorbit cu tine la telefon...
Pune niste poze cu masinile, daca chiar vrei sa le dai, nu pot sa bat drumul degeaba, trebuie sa vad ce cumpar.
AndreiTGV
up.gif
AndreiTGV
up.gif
AndreiTGV
up.gif

Later edit: sharker, nu iti pot da PM inapoi, nu am destule postari.
Baga ID-ul din primul post si vorbim wink.gif
AndreiTGV
up.gif
AndreiTGV
1300 in stare buna, cu ITP valabil, cat mai aproape de Bucuresti up.gif
AndreiTGV
1300 in stare buna, cu ITP valabil, cat mai aproape de Bucuresti up.gif
stabil777
Uite ce "cutie de carton frumoasa", cred ca daca ar mai pune poze , ar fi cea mai cea!

http://www.daciaclub.ro/-VAND-dacia-1310-8...et-t215626.html
hyena
parca o luai tu, te-ai razgandit?
stabil777
Nam, banii.!

De mario , te rugam frumos mai pune poze ,cu bordu vedere din fata , usi, portbagaj , motorul mai amanuntit, oglinzi, rotile alea frumoase, etc

- are itp, pina cind?

-are gpl,sau numai benzina

-motorul de renault 18 ,banuiesc ca e mai ceva ca ala fost al ei, cit baga ,cit consuma ?

Am 10 milioane ches, as mai imprumuta 10, dar restul numai in rate , la notar daca vrei , uite mai dau idei si altora! Sau dau papucu la schimb .

Up de la mine , sa fie vizionata!! Dupa mine premiu intii! Modelu asta e ca a ta ca merita luata si asta pentru piese , sau o faci si p'asta ca vad ca ai multa rabdare!

http://www.daciaclub.ro/-VAND-Dacia-1300-t...ml#entry3047103

http://www.daciaclub.ro/-VAND-dacia-1310-8...et-t215626.html
hyena
daca mai e valabil cand ma intorc in tara... cine stie...
delta
dacia 1300 an de fabricatie 1971 stare ff buna..frantuzoaica..reconditionata...

3 Jul 2011, 23:45:
itp valabil 2013,asigurare nov.2011,rovigneta valabila mai 2012....masina super intretinuta

4 Jul 2011, 00:38:
salut...poze maine...

4 Jul 2011, 14:29:
salut...pozele promise

4 Jul 2011, 14:35:
poze

4 Jul 2011, 14:39:
....
AndreiTGV
Vai, arata intr-un mare fel! wub.gif
In primul rand, felicitari pentru o asa masina, ingrijita exemplar.
In al doilea rand, nu am banii ceruti de tine, am vazut pretul si pe celalat forum, daca ii aveam, nu mai stateam pe ganduri, arata exact cum mi-am dorit...
Gandeste-te mai bine daca vrei sa o dai, ca mai tarziu sa nu iti para rau.
stabil777
Scuze pentru up , aia albastra de 8milioane e la fel ca aia alba!

Dau papucu la schimb plus diferenta de 10milioane pentru ceva asemanator,sau pentru cele de mai sus, motor super bun injectie.

dar problema este ca, abia incepusem sa invat cite ceva de injectie , acum trebuie si carburatie , aprindere cu platini,etc! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.