Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DACIA LOGAN AN 2005
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
liviu_buc
Vand Dacia Logan,varianta AMBIANCE,primul proprietar,58.000 km reali, cu urmatoarele dotari: alarma,radio CD,geamuri cu folii in spate omologate RAR,rovigneta si asigurare valabile 2011. Acum 1000 km la revizie s-au schimbat urmatoarele: capete de bara,placute de frana,ulei motor,filtru aer,cablu acceleratie si frana. Distributia este schimbata si beneficiaza de garantie in limita a 50.000 km parcursi. Accept test. Pret: 3000 euro usor negociabil. Poze o sa atasez in curand. Masina nu bate,nu troncane,merge foarte bine,e in perfecta stare de functionare.




Telefon: 0724.867.542
liviu_buc
up ! Bonus ptr viitorul cumparator: un rezervor aproape plin cu carburant !
liviu_buc
up inca de actualitate,2950 euro negociabil!
george_scala_2004
rezervorul s-a consumat, nu ??? wink.gif

bafta !
liviu_buc
george_scala 2004,oferta cu rezervorul apoape plin ramane valabila,nu am consumat niciun strop de benzina de cand am alimentat si pana acum pt ca nu mai circul cu masina ! fara off topicuri !
george_scala_2004
worship.gif am inteles... rolleyes.gif cu toate ca pozele nu avantajeaza masinuta, se vede ca arata bine. up.gif

mult succes la vinzare !
liviu_buc
Multumesc frumos george,masina a fost intretinuta foarte bine,nu stiam ca urma sa o vand....apoi masina e murdara pentru ca nu am mai circulat cu ea...fata de cele ,,stralucitoare si cu vopseaua ce pare noua" din targ la aceasta nu s-a umblat deloc:).
liviu_buc
UP !
liviu_buc
2900 euro negociabil in continuare !
liviu_buc
up ! Inca de actualitate !
liviu_buc
2850 negociabil !
liviu_buc
oferta inca valabila ! masina sta pe bara degeaba !
liviu_buc
upul zilnic smile.gif! update de pret: 2650 euro usor negociabil !

29 Jun 2011, 17:17:
se poate inchide! masina s-a vandut!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.