Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cea mai buna ruta Constanta- Marmaris turcia
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri
nedelcudragos
Buna ziua,
cine stie cum ajung la turci , loc. Marmaris?
si poate si alte detalii despre calatorie , taxe, vama ,carburant,popas-uri,feribot?
ursul-alb
Cauti pe o harta?
Daca cumva ai acces si la net poti vedea si aici:
www.viamichelin.com
www.maps.google.com
Mai cauta-ne apoi.
klaus
Da' cand pacatele mele vrei matale sa ajungi acolo, ca vad ca te framanta problema si acu cum te framanta si pe 30 si 31 mai, cand ai facut saptejdemii de topice pe saptejdemii de sectiuni cu aceeasi intrebare?
Ca sa stiu daca pana la vara viitoare mai vii sa mai faci inca optzecidemii de topice, sa iau masuri din timp.
nedelcudragos
QUOTE(klaus @ 18 Jun 2011, 23:30)
Da' cand pacatele mele vrei matale sa ajungi acolo, ca vad ca te framanta problema si acu cum te framanta si pe 30 si 31 mai, cand ai facut saptejdemii de topice pe saptejdemii de sectiuni cu aceeasi intrebare?
Ca sa stiu daca pana la vara viitoare mai vii sa mai faci inca optzecidemii de topice, sa iau masuri din timp.
*




Parerea mea ca acest forum este plictisitor, mai ales moderatorul de mai sus ,
imi trimiteti mesaje "de ce nu mai sunt activ" pe forum ,
ma inebuniti cu aceste mesaje ,
si acum ,
cand am nevoi de ajutor ,
voi sau cine esti tu ,
ma disperi si imi stergi postarile ,
am sa vorbesc si cu cine este mai mare in acest forum sa te excluda din drepturi ,
asa ca mai gandestete ....! ce vrei sa faci .
kaspersky
atiiiit!!! radmasa.gif
nedelcudragos
da este ,

alex
Führer
Member Group: Admin
klaus
Voinicu', vezi de pe ce forum primesti petardele alea de mailuri.
Dupa care sa de dai balena in chiuveta...
Si dupa aia citeste si regulamentul ACESTUI forum (nu a altuia, ca vad ca ai tendinte in aceasta directie) la partea aia cu art. 2 lit. j:
QUOTE(Regulament)
j) Nu este permisa postarea unui mesaj in mai multe sectiuni cu scopul de a atrage o atentie sporita.
nedelcudragos
atentie ce limbaj folosesti , halal de moderator .....
ursul-alb
Ontopic: ai reusit sa ajungi la net totusi? S-a deschis vreun link cu care te-am miluit? Ceva intrebari mai ai?
nedelcudragos
ok su ruta sunt mai mult sau mai putin lamurit , dar
detalii despre calatorie , taxe, vama ,carburant,popas-uri,feribot
drrond
Mai baiatule tu nu vezi ca esti penibil? Forumul acesta e ptr. ajutor, ptr. impartasirea unor informatii utile din calatorii, ptr. impresii etc. Tu le vrei pe toate "servite"! Munceste un pic, cauta pe "viamichelin" un traseu, fa-ti o idee, vezi ce-ti trebuie si apoi intreaba ce te intereseaza. Asa merg lucrurile, nu cu misto-uri, ca altfel vine ziua plecarii si tu nu ai nimic. Bafta!
ursul-alb
Cred ca s-a dus la concurenta...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.