Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Semnatura
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
horyc
Salut am o rugaminte mare, daca se poate sa mi se mareasca numarul de caractere de la semnatara de la 150 la 197, caci as vrea vrea sa imi pun aceiasi semnatura ca si dincolo de la cealalta masina.
horyc
Nus daca fac bine ca adaug un al doile comentariu dar totusi nici un moderator nu vrea sa ajute un biet user?
Si pe deasupra am si cutia sparta biggrin.gif
C a t a l i n
Tu cu mașina înmatriculată în Bulgaria emiți astfel de pretenții?

Încearcă pe www.reno.bg .
horyc
Daca as avea cat vrea statul roman sa irosesc pentru inmatriculare ar avea numar de Romania, dar pana atunci am tricolorul pe CI si Pasaport deci voi utiliza in contiuare acest forum.
Sa inteleg ca nu se poate, sau nu se vrea? A nu fi inteles ca gresit, doar intreb.
C a t a l i n
Când ai semnat CI sau pașaportul, câte caractere ai folosit:
P-A-C-O
QUOTE(horyc @ 20 Jun 2011, 20:04)
Salut am o rugaminte mare, daca se poate sa mi se mareasca numarul de caractere de la semnatara de la  150 la 197

din pacate nu se poate cu acest user (te-ai inscris prea tarziu ca sa zic asa); vezi la BURSA daca e vre'un user mai vechi care-si vinde contu' ca la alea au semnatura mult mai mare wink.gif
horyc
@ C a t a l i n cu caractere latine nu slave. Dar daca vrei sa ma privesti de sus sa stii ca eu am cedat.
@ P-A-C-O Multumesc, o sa ma uit.

Se poate inchide.
Markos
Vând semnătură color.
corbex
Diacritice are? E HD?
l@u
HD are fibra,a lui este GR biggrin.gif
klaus
Stop!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.