Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Solenza Scala sau Confort
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Marius_Jay
Vand Dacia Solenza Confort 2004, 1.4 MPI 75 cp, 60.000 km, Albastra
Dotari: Inchidere centralizata, Alarma, proiectoare ceata, Senzori de parcare, Esapament inlocuit cu BORLA de inox, Planetara stanga inlocuita acum 2 ani dar cand masina avea deja 50 mii km.

Pret: 9000 Ron

sau

Dacia Solenza Scala 2003. Motor 1.4 MPI, 83.000 km, culoare Gri Perla.
Dotari: A.C., Servodirectie, Jante Aliaj, Eleron, proiectoarea ceata, Geamuri electrice fata, Inchidere centralizata, Alarma, Cauciucuri din Martie 2010(Goodyear Duragrip pe fata si Debica Pasio 2 pe spate), bucse fata, pivoti, bielte schimbate anu trecut cu piese originale, (singura intervetie necesara ar fi inlocuirea bucselor spate), chedere fata schimbate, Esapament schimbat la sf lui 2009: Media Borla si Finala de origine, planetara dreapta schimbata, bieleta antiruliu schimbata anul trecut, mp3 player Alpine ida-X200, Difuzoare fata cu tweetere pe bord (Blaupunkt Velocity vc 132), Amplificator ALPINE M650, Subwoofer Magnat TRANSFORCE REFERENCE, recablata audio in ianuarie 2010. (piese pentru deschiderea portbagajului din buton cumparate dar nemontate, le inmanez pentru ca nu am ce face cu ele.) Baterie inlocuita iarna trecuta cu VARTA SILVER 52Ah(m-a lasat vechea baterie). Placute de frana inlocuite la 80 mii km, saboti inlocuiti la 60 mii km.

Pret 11.500 Ron
Ambele masini sunt ale familiei mele. Vindem numai una singura, dar nu ne putem decide noi care.

Cu stima,
Marius
0733082944
Razvione
Pune poze
Marius_Jay
up.
@Razvione: nu am poze momentan, le voi face sapt asta.
Sper.

Cu stima,
Marius
Marius_Jay
Am adaugat si pozele de la Scala.
Preturile sunt negociabile, Se poate vorbi la modelul scala si fara Subwoofer.
Cu stima,
Marius
Marius_Jay
up
Marius_Jay
up
UPDATE PRET: Scala 11.000
br0klyn
Cea confort cum arata ? Niste poze nu poti pune cu ea ?
Marius_Jay
@br0klyn: Arata bine, O sa incerc sa pun poze si cu ea. Se vede putin in stanga celei argintii.
Marius_Jay
up
Marius_Jay
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.