Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Logan 1,6MPI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
rayn3
1. model: ABS Plus

2. motor: 1,6l

3. carburant: benzina

4. dotari din fabrica: - ABS
- airbag sofer si pasager dreapta fata
- geamuri electrice fata
- aer conditionat
- cauciucuri de vara michelin 185x65xR15, stare foarte
buna
- roata de rezerva noua, neutilizata, Michelin(din fabrica)
- presuri Dacia
- servodirectie
- proiectoare de ceata
- inchidere centralizata din cheie

5. culoare: rosu passion

6. dotari suplimentare: - senzori de parcare spate
- alarma cu pager
- deflectoare vant geamuri fata Dacia
- cotiera - Dacia
- aparatori noroi spate, Dacia
- chiptuning motor
- ceasuri turometru/kilometraj/display - albastru, ace -
rosii
- MP3 Player Sony 4x50W
- 4 x 13" speakers
- huse tip mesh rosu-negru
- aparatori aripi Dacia
- filtru de polen - Renault Clio

7. carte tehnica, cu toate reviziile efectuate la timp, doar in service autorizat
Dacia(Autoeuropa TM)

8. Nr. total kilometrii: 39 000Km

9. ITP efectuat la inceputul acestei luni: 06.2011 - 06.2013

10. An de fabricatie: iunie 2007

11. unic proprietar

12. Pret: 5000Euro

Pentru detalii, ma puteti contacta la: 0751 309 885 sau mail/YM: mariusdragomir04@yahoo.com
argon
De unde esti?
dan22y
Cred ca din Timisoara...
rayn3
Salutare!

Sunt din Timisoara!

Scuze de intarziere, dar acum am ajuns pe acasa si am mai editat la anunt. Pentru cei interesati si sunt din apropiere, sa ma anunte intr-un fel si pot sa o vada, eventual putem sa dam o tura!
Lostboy
QUOTE(rayn3 @ 24 Jun 2011, 14:26)
....
6. dotari suplimentare: - senzori de parcare spate
                                  - alarma cu pager
                                  - deflectoare vant geamuri fata Dacia
                                  - cotiera - Dacia
....


Unde-i cotiera?
rayn3
QUOTE(Lostboy @ 24 Jun 2011, 18:58)
Unde-i cotiera?
*




m-ai prins tongue.gif

pozele le-am facut sambata asta, imediat dupa ce baietii de la spalatorie au reusit sa-mi rupa o balama la cotiera. Doar ce o dadusem jos si prin urmare i-am facut poze fara. Intre timp am reparat acea balama, urmand sa merg jos sa fac ceva poze cu cotiera.

Just a moment!
argon
Frumoasa, pacat ca-i rosie. Pretul e batut in cuie?
rayn3
QUOTE(argon @ 24 Jun 2011, 19:32)
Frumoasa, pacat ca-i rosie.  Pretul e batut in cuie?
*




da...pretul nu este negociabil. N-are absolut nici un defect, la kilometrii pe care ii am cu ea, se poate considera ca si noua. Cu exceptia schimbului de ulei, filtre de aer si placutele de frana(anul trecut in revizie) nimic nu este schimbat. Totul este asa cum a venit din fabrica. Nu joaca/bate absolut nimic in ea. De mic copil am tinut si tin exceisv de mult(intretin) la tot ceea ce imi apartine. Chiar nu spun povesti deloc. Cine vrea sa verifice, este invitatul meu!

Legat de culoare, mda ce sa zic. M-am tzepuit singur inca de cand am luat-o. Sau mai bine zis, cei de la Dacia m-au indus in eroare. Initial optasem pentru acel alb arctic(daca-mi aduc aminte bine), dupa care, la o sapt m-au sunat sa-mi spuna ca nu este disponbila culoarea la varianta asta si sa-mi aleg alta din cele standard. Eu am crezut ca acel rosu passion inseamna de fapt acel visiniu. Surpriza cand am fost s-o ridic....

Revin cu poze noi cu cotiera. Acum merg sa fac pozele!

24 Jun 2011, 19:56:
Poze proaspete si cu cotiera:


argon
Cat a costat masina de noua, daca esti amabil...
rayn3
QUOTE(argon @ 24 Jun 2011, 19:58)
Cat a costat masina de noua, daca esti amabil...
*




8000Euro
Lostboy
Cotiera nu o dai separat?
rayn3
QUOTE(Lostboy @ 24 Jun 2011, 20:27)
Cotiera nu o dai separat?
*




nici gand!!!
OvidiuM
Foarte frumoasa masina....o strica din pacate pleoapele alea puse pe faruri, nu stiu ce ai avut/ai in cap crezind ca ii dai un aer mai aparte cu ele. Sint groaznice, arata oribil pe logan. Dac-ai stii ce greu scapi de urmele lor...am luat si eu o masina dinasta cu pleoape crezind ca o sa le dau jos usor. Probabil o sa schimb farurile. Spor la vinzare, masina arata super insa e cam mare pretul cerut. Eu la banii astia am luat Prestige cu 30.200 km parcursi si fabricata in 2008....
argon
Ti-as putea oferii 4000 cash, tinand cont are 4 ani, si ca noua, 1.6 euro 5 cu ABS, servo si AC costa 6500 euro, cu 3 tichete luate de la dealer direct incluse.
alindrgn
4000 e un pert corect, desi ar merge un 3800. cu 4500-5000 se vinde prestige-ul...
rayn3
QUOTE(argon @ 25 Jun 2011, 09:52)
Ti-as putea oferii 4000 cash, tinand cont are 4 ani, si ca noua, 1.6 euro 5 cu ABS, servo si AC costa 6500 euro, cu 3 tichete luate de la dealer direct incluse.
*



De curiozitate, am intrat din nou la dacia.ro si un Preferance 1.6 + ABS + AC + geamuri electrice fata + proiectoare ceata: total - 8590Euro

Check this: http://www.dacia.ro/modele-si-preturi/daci...n/versiuni.html (dupa care alege din stanga vers: Preference)


Legat de pleoape, ce sa zic..... ceea ce mie imi place, nu-i neaparat nevoie sa-ti placa si tie si viceversa. Daca tie nu-ti plac, nu inseamna ca nimanui nu trebuie sa-i placa.

Pretul ramane acelasi. Chiar nu ma grabesc absolut deloc s-o vand! O zi faina!!!
alindrgn
- 2715 euro cat valoreaza 3 tichete rabla ajungi la 5800 euro. si daca masina mai e si pe stoc in reprezentanta, mai ai si discount din partea dealerului. si eu am tot abs + ca al tau si mi se pare un pret putin marisor. dar prost nu e cel care cere...

spor la vanzare!
argon
QUOTE(rayn3 @ 25 Jun 2011, 12:01)
De curiozitate, am intrat din nou la dacia.ro si un Preferance 1.6 + ABS + AC + geamuri electrice fata + proiectoare ceata: total - 8590Euro

Check this: http://www.dacia.ro/modele-si-preturi/daci...n/versiuni.html (dupa care alege din stanga vers: Preference)
Legat de pleoape, ce sa zic..... ceea ce mie imi place, nu-i neaparat nevoie sa-ti placa si tie si viceversa. Daca tie nu-ti plac, nu inseamna ca nimanui nu trebuie sa-i placa.

Pretul ramane acelasi. Chiar nu ma grabesc absolut deloc s-o vand! O zi faina!!!
*



Pai da, si eu am intrat, dar din pretul ala mai scazi 2700 3 tichete, si pui 800 euro 3 tichete cumparate de la dealer si da 6500 euro, ca proiectoare nu vreau. Sa inteleg ca nu mai scazi din pret, spor la vanzare.
rayn3
up

27 Jun 2011, 13:40:
UP
ajaccio83
Bafta mare la vanzare.Masina e mai mult decat intretinuta (din ce se vede din poze) pacat ca pretul e cam mare.In 2007 daca nu ma insel euro era undeva la 3,4 - 3,6 lei.
rayn3
up
rayn3
sus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.