Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Logan 1,4 GPL-- 2007--
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Raoull3
Vand Dacia Logan full option +GPL , 04.2007.
Dotari:

* ABS Bosch 8.0 de ultimă generație
* geamuri electrice fata+ spate
* CD player
* airbag pasager
* airbag șofer
*2 tetiere fata
* 3 tetiere spate
* direcție asistată
* închidere centralizată cu telecomandă.
* protecții laterale
* bare în culoarea caroseriei
* capace de roți
* oglinzi electrice si incalzite
* iluminare portbagaj, indicatoare digitale, reglarea pe înălțime a centurilor de siguranță față.
* computer de bord
* proiectoare de ceață calandrul în culoarea caroseriei
* contur cromat al calandrului
* aer condiționat
* scaun cu reglare lombară și pe înălțime
*3 centuri de siguranță în spate
*vopsea metalizata: albastru mineral
*aparatori noroi roti
*protectii aripi
*senzori parcare spate
*filtru polen
*GPL fabrica
*anvelope fara uzura, ca noi --continental--
*67000 km

Masina este ingrijita. Sunt singurul proprietar. Am luat-o de noua. Nu a fost avariata niciodata. Se poate verifica in service autorizat Dacia. Nu s-a fumat niciodata in ea.Schimbat distributia la 60000 km. ITP facut de curand. Asigurarea obligatorie -RCA-ul- valabil pana la 31 dec. 2011. La spalatorii nu a fost stearsa niciodata si vopseaua are lacul ca nou--nu are panza de paianjen ce se vede la soare pe vopsea- Functioneaza perfect. Optional se da si cu jante nemtesti --MAGMA-- dar pretul creste cu 200 e.
Voi pune poze si cu jantele.

Pret: 4800 e -- fara jante. 0753027733
Sudsemnatu
ce consum ai cu ea?
nu mai stiu exact..dar cu roata de rezerva cum e la asta?
esti din pitesti?
roti de iarna detii?

mersi
SorinCT
Ma tem ca nu cunosti proprietatea termenului full option. Lipsesc jantele originale, asta la prima vedere.
aluibasarabeanu
Si AIRBAGURILE laterale!
81mat
Masina este un LaureatPLUS SI ARE MINUS FATA DE AMBITION JANTELE DE ALUMINIU,DECI IN 2007 ERA oarecum FULL,scuze de off,,pe portiera dreapta fata unde scrie dotarea la masina asta scrie AMBITION,AM SI EU laureatplus.
fuzzzy
Oglinzi electrice si incalzite, geamurile spate tot electrice?
br0klyn
QUOTE(Raoull3 @ 29 Jun 2011, 14:57)

* geamuri electrice fata+ spate

*



A scris destul de clar .
fuzzzy
Clar, full option fara piele, dar oricum Dacia nu a avut model Ambition cu motorizare 1,4 doar Laureate Plus, asa ca in afara de jante da, se pare ca sunt toate dotarile.

Airbag-urile laterale nu cred ca existau pe acea vreme pe Logan, iar mai departe omul da o masina buna cu gpl deja montat. Restul e CanCan.

@br0klyn: stii faza cu musca?
umbrella
"full"..." pentru anul ala era oarecum full"...cum adica?...cuvinte de samsar...se scriu frumos dotarile masinii si asta este tot...masina e super pentru banii care se cer pe ea...ai un up de la mine
Raoull3
Da, ati scris bine. Laureate Plus a avut toate dotarile mai putin jante, care erau optionale. Airbeg-uri laterale nu se puneau atunci. Pe usa din dreapta unde este scrisa varianta masinii scrie: AMBITION.

Deci Laureate Plus a fost de fapt un fel de Ambition cu motor de 1,4 si cu jantele optionale

UP.


Jantele Magma arata asa:

O sa pun poze cu ele , cum arata pe masina maine, ca azi a plouat si nu am stat sa fac.

Nu am anvelope de iarna.
81mat
Eu am lamurit pe cei care nu cunosc,de unde si pana unde samsar?;daca te uiti bine ai sa vezi ca am 2 dacii logan de noi din fabrica si nu am vandut nici una,asa ca umbrela inchide gura ca te ploua.
umbrella
81mat una e sa te faca cineva samsar si alta e sa iti spuna ca folosesti cuvinte de samsar....si te rog eu nu te mai lauda ca ai doua loganuri ca nu ma intereseaza...si nu imi mai scrie pe pm numai porcarii...daca ai ceva de spus spune la vedere....ce imi trimiti injurii pe ascuns...imi cer scuze de off dar trebuia sa ii raspund

on... frumoasa masina si pret bun
argon
Care full, ca nici macar bara stabilizatoare nu are.
Raoull3
argon spuse: Care full, ca nici macar bara stabilizatoare nu are.

Zau? ...cred ca te inseli. Inainte de a spune ceva ...informeaza-te!
Nu de alta dar duci pe altii in eroare!
Raoull3
up!
eugenmanea
Iti ofer 18,000 RON pe ea CASH daca masina e asa cum scrie mai sus (cu carte service si nelovita).
Ce zici?
Raoull3
up
Raoull3
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.