Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Aparatori aripi
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Sandero > Piese auto - Dacia Sandero
gangara
M-ar interesa foarte tare daca se gasesc acele aparatori subtiri ce s-au pus pe Logan odata cu rechemarea lor pentru pb cu rugina.
Din cauza pietrelor buza aripilor este afectata. In unele locuri a sarit vopseaua, iar rugina poate sa apara.
P-A-C-O
nu cred ca sunt compatibile ca si curbura...aplica de la un SS... cu toate ca tre' sa ingauresti buza aripilor
gangara
cu siguranta nu am sa pun de Step si nici atat sa gauresc aripile.
Am dat o vb prin Pitesti, iar daca se gasesc dau in vileag.
Acel tip de aparatori ma interesa ca era destul de subtil.
Daca nu se gasesc special pt Sandel poate chiar o sa risc sa imi iau unele de Logan. Eu cred ca se potrivesc. Cred. Insa macar de Logan sa se gaseasca...
P-A-C-O
vezi ca sunt pe piata unele poloneze pt. Logan (sunt mai late fata de cele de uzina).... posibil ca firma respectiva sa fi facut si pt Sandero
gangara
ms. O sa caut.
gangara
Am pus mana pe niste aparatori de Logan. NU se potrivesc pe Sandero. Sunt mult mai scurte. Ca curbura a arcului de cerc ar fi bune.
Dadeau destul de bine pe masina, insa scopul primordial ar fi fost protectia aripilor fata de pietre.
Squirrel
Au rămas ca opțiune cele de pe Stepway…
ionut_spanu
cele de stepway se pot pune doar cu praguri cu tot ..iar pretul e undeva la 40 de milioane.
tot chitul (ss)cu tot cu difuzor spate si ornament fata e 75 de milioane.
interesati-va la dealer. eu am ramas mut.
bobo77
Nici nu cred ca le au pe stoc la cat zici ca este pretul.
Andrei C.
Cele subțiri de Logan ar trebui să se găsească la reprezentanță. Eu mi le-am luat după ce am cumpărat mașina, separat. Sunt mai scurte pentru că sunt făcute să acopere doar partea metalică, nu și partea de plastic.
gangara
Din pacate nu se potrivesc cele de Logan
abz.iulian
Ma poate ajuta cineva cu o aparatoare pentru aripa spate stanga Logan in judetul Iasi? Am gasit doar set si am nevoie de una, daca are cineva una in plus sa lase un raspuns si vorbim.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.