Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Am ales...
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Stiri > Stiri (Non-Auto)
george_scala_2004


QUOTE
Compozitorul Cornel Fugaru a incetat din viata, miercuri, la Spitalul Elias din Capitala, la varsta de 71 de ani.

"Decesul a intervenit in jurul orei 13:50", a confirmat, pentru Ziare.com, Valentin Calu, purtatorul de cuvant al Spitalului Elias.

Ulterior, un comunicat al institutiei medicale a precizat ca decesul "a intervenit in urma unei boli incurabile cu evolutie nefasta si extrem de rapida".

Compozitorul fusese internat saptamana trecuta, familia nedorind sa faca publice detalii legate de afectiunea sa.

Presa scrisese saptamana trecuta, in momentul in care a fost internat, ca ar avea cancer in faza terminala, informatia nefiind insa confirmata.


Dumenzeu sa-l ierte ! Odihneasca-se in pace !
Marty
Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca-n pace!

Ma incearca o mare dezamagire, foarte mare!!!! Am crezut ca linkuraru' a ales sa ne paraseasca asa c-am dat infrigurat click pe topic. Cind colo, alarma falsa... sad.gif(((((((((((
claudiu.manda
Dumnezeu sa-l ierte!
Markos
Eu, cand am citit titlul, m-am speriat ca vrea george sa faca vreun gest necugetat. Ma bucur ca nu e cazul.
corbex
Mai degraba renunti la linkuri decit sa te nemarginesti. Parerea mea!
skija
acum compune pentru Maical sad.gif ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.