Cosmetica Auto la cele mai mici preturi de pe piata, produse profesionale.
Obiectivul nostru este sa facem serviciile de detailing auto accesibile tuturor deoarece majoritatea prefera sa se duca la spalatorie indiferent de vechimea masinii, starea ei, etc. Ceea ce multi nu stiu este faptul ca spalatul nu este suficient pentru protectia vopselei, ornamentelor, etc; pentru protectia in totalitate a masinii este nevoie de un tratament. De ce? simplu: In Romania avem foarte multi factori care deterioreaza masina(estetic vorbind) cum ar fi: apa dura, dejectii de pasari, ploi acide, bitumul de pe sosea, etc. Acesti factori ataca continuu vopseaua ducand la deteriorarea acesteia. Un exemplu concret: Ati observat faptul ca masinile aduse din afara arata foarte bine pana incep sa ruleze pe soselele patriei? De ce? Raspunsul este: Cosmetica auto. Acest lucru l-am constatat "pe pielea mea", si dupa ce am inceput tratamentele de cosmetica am observat ca masina incepea sa arate cum arata cand a fost adusa. Sper ca nu v-am plictisit cu aceste argumente smile.gif
Oferta noastra include 3 pachete de tratamente:
Pachetul Bronze: - 50 ron
Exterior
-Spalat, Degresat, Decontaminare, Ceara(solida), Geamuri.
Interior
-Aspirat, Curatare habitaclu(praf), Curatare mochete, Geamuri.
Pachetul Silver -150 ron
Exterior
-Spalat, Degresat, Degresat balamale, Decontaminare,Polish (1pas) Ceara(solida), Geamuri, Dressing ornamente.
Interior
-Aspirat, Curatare habitaclu(spalare), Curatare mochete, Dressing.
Pachetul Gold - 300 ron
Motor**
-Degresare compartiment motor, Spalare, Dressing.
Exterior
-Spalat, Degresat, Degresat balamale, Decontaminare,Polish(2 pasi), Ceara(solida)/Sealant*, Geamuri, Dressing Ornamente, Tratament hidrofug pentru geamuri, Polish faruri*
Interior
--Aspirat, Curatare habitaclu(spalare), Curatare tapiserie, Tratament tapiserie/piele*, Curatare mochete, Dressing, Igienizare sistem AC,
*-Proprietarul decide daca este cazul.
**-Motoarele se spala pe raspunderea clientului, nu recomandam spalarea motoarelor pe benzina.

Pentru alte detalii si programari nu ezitati sa ne contactati:
E-mail: office.cosmeticaauto@yahoo.com
YM-office.cosmeticaauto
Tel:0747937417