Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Apropo de Subaru: STI-ATV
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
tatabobu
A luat omul un motor STI si l-a proptit intr-un quad..va dati seama ce bestie a iesit? Poze si un pic din poveste la

http://www.stiatv.co.nz/
bogdan3l
Vad ca a facut si loc pentru pasager . Probabil ca sa nu se simta singur cand va deveni 017.gif
GeorgeB
aia e moarte sigura biggrin.gif
Bihomoldoveanul
Putea foarte bine sa puna o turbina pe gaz de la un elicopter rusesc dezafectat. Cu 5-10000 HP pe un quad intra in rai fericit.
Ciumonk
Oameni care nu stiu ce sa faca cu banii.....e un rahat pe batz ATV-ul ala
St
Raport putere/greutate 0.41. ENORM....
kid88
Cum cai mei putere sa credeti in asa ceva? hai sa fim seriosi ce naiba....ca daca ma chinui un pic, fac si eu din DSN`u meu elicopter...ce dreac....de PHOTOSHOP n`ati auzit? scuze daca fac reclama....
GeorgeB
QUOTE(kid88 @ 6 Jul 2005, 23:08)
Cum cai mei putere sa credeti in asa ceva? hai sa fim seriosi ce naiba....ca daca ma chinui un pic, fac si eu din DSN`u meu elicopter...ce dreac....de PHOTOSHOP n`ati auzit? scuze daca fac reclama....
*


ia incearca smile.gif
St
@kid88
Pozele din link-ul pe care la dat tatabobu par reale..
kid88
da asa e....mie nu`mi aparuse link`u prima data...asa se pare...ca`s reale....cred ca tipu avea 10000000000$ si n`avea ce face cu ei...si si`a permis sa strice un subaru....eu n`as fii facu asa ceva nici cu`n trabant, sincer vb
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.