Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pret SuperNova
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
adrian_mirea
Cam cat mai costa o SuperNova, in stare cat de cat buna? Vad ca pe autovit preturile sunt pe undeva intre 700 si 1500 de euro... ( sunt si mai ieftine dar multe lovite sau oricum banuiesc cu probleme mari, sunt si mai scumpe dar deja mi se pare exagerat ).

Se poate gasi una in stare buna cu 1000 de euro?

fuzzzy
Pe la Bursa te-ai uitat?
donlucyan
depinde de masina ,la 1000 de euro ma cam indoiesc ca vei lua una intretinuta,sau care sa nu fi fost busita si alergata,pe la 1400-1500 una buna zic eu,varamiu a luat una din 2002 in stare buna cu 1600,dar a meritat ,erau si alte cataracte la 1000 dar nu se compara la interior exterior, la motor si nu troncane , cauta si ai sa vezi blink.gif
spielbergl
In februarie am luat-o cu 1470 stare originala! Am mai bagat 200 euro in bucse, pivoti etc... La 1000 nu prea cred ca se gasesc SuperNove bune. Multi au zis ca la banii astia luam Solenza, dar Solenzele bune erau de la 1900 in sus. Am mers pe criteriul decat o SLZ coapta mai bine o DSN buna!
donlucyan
da ai dreptate nu se gasesc la 1000 euro supernove bune,una cat de cat buna pe la 1300E,zic io din ce am vazut in piete,si pe net,si solente la 1000 de euro se gasesc ,dar cu 300000km ,busite din toate colturile,si refacuta,nu ai cum . sleep.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.