Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Ford Fiesta
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa
Sudsemnatu
Vand Ford Fiesta varianta Ghia 2007 ( e full- de la jante pana la aer _fara piele ) e maxim ce putea sa contina o Fiesta la vremea aia. Pentru cine nu stie Ghia e varianta de top de la Ford ( se mai foloseste Titanium dar pe modelele mai mari ).

20.000 de km reali dovedibili cu carte service
Albastra
Primul proprietar
1.4 Benzina 90CP

5300 euro negociabil

Pozele vin de indata.

0751 030 697

Andrei
Sudsemnatu
sus cu ea. eu cand imi cautam masina ...nu gaseam asa ceva..ci doar de la samsari sau hatranite.
clr
Vizibila in Bucuresti?
Poze?
Sudsemnatu
vizibila in Bucuresti prin centru. Poze am pus una...altele nu am. Masina arata foarte bine si merge foarte bine la km ei.

Ca au mai intrebat si altii: Are carte? Da Are talon ? Da Are chei? da Are carte service ? Da. De ce o dai asa ieftin? ca am nevoie de bani. Cine vrea sa dea mai mult nu are decat.
mariusd4
"Masina arata foarte bine si merge foarte bine la km ei."....reali sau declarati ? De unde este achizitionata ? Posteaza te rog seria sasiului, am un prieten interesat care vrea sa o verifice in sistem....Bafta
Sudsemnatu
Nu e masina mea si nu stiu exact de la ce dealer a fost achizitionata. Dar e luata din Bucuresti -presupun ca de la Colina. Si nu stiu ce sunt carcotelile astea, mereu prezente? Daca Km sunt dovedibili cu cartea service, nu stiu ce e asa greu de crezut ca sunt reali? Daca prietenul tau e interesat de masina sa dea un telefon si o sa i se dea si seria de sasiu pentru verificare.

Am zis ca merge cum merge pt km ei...adica Logic...cum poate sa mearga un motor la 20.000 km ????
clr
Esti sigur ca vrei sa vinzi masina?
Nu de alta, dar mai ai un pic si ne iei la bataie pentru faptul ca cerem informatii.
Eu eram potential client, daca nu ma crezi cauta si ai sa vezi ca am anunt la bursa in sensul asta, dar la modul in care refuzi sa furnizezi informatiile care ti se cer ma indoiesc ca mai sunt.

Bafta la vanzare!
Sudsemnatu
Ti-am raspuns si mai devreme smile.gif Este vizibila in bucuresti si nu am poze. Ai sunat la nr de telefon? Ti-am zis ca masina nu este a mea si nu am mai multe poze Esti sigur ca esti interesat sau doar tatonezi terenul?

Spune-mi, te rog, ce informatie ai cerut si nu ti s-a dat? I-am raspuns doar lui colegu care a contestat kilometrii. Nu stiu cum de unii fara sa vada vreun lucru..fara macar sa sune sa se intereseze se arunca sa improste cu noroi.

Spune-mi sincer...ti-ar placea cand iti vinzi masina sa intru la tine pe topic si sa incep cu din alea: Bara fata a fost vopsita. sigur a fost lovita masina. pun pariu ca are lonjeroanele strambe. Are doar 100.000 ? Nu cred asta niciodata. cred ca are cel putin 200.000. de unde a fost cumparata? etc etc.



15 Sep 2011, 18:55:
pentru ca s-a mai reglat cu banii...acum am vb cu proprietarul...pretul CRESTE la 5700.

a nu se considera up
Sudsemnatu
up
Sudsemnatu
susss



20 Sep 2011, 09:57:
hai sus
Sudsemnatu
uppppp
Sudsemnatu
sus
Sudsemnatu
sus
f.marinescu
Esti intermediar sau prieten ?
Sudsemnatu
smile.gif prieten cu proprietarul.
Sudsemnatu
si sus
Sudsemnatu
up
Sudsemnatu
sus

30 Sep 2011, 11:37:
sus
Sudsemnatu
tot mai sus
Sudsemnatu
sus

6 Oct 2011, 09:13:
sus
Sudsemnatu
sus
TM80MAT
poze reale cu masina . Nu conteaza ca e aprietenului tau ! Daca doreste sa o vanda ....ar trebui sa aibe si poze la ea...Atat interior , exterior , sub capota , portbagaj ....etc...serie de sasiu ....etc...
Sudsemnatu
salut. mersi de up.

poza atasata e reala...mai multe nu am. masina arata impecabil..are doar 23.000 de km. e fix ca una noua.
o sa incerc sa pun si poze mai recente
Sudsemnatu
mai sus tot mai sus. NEGOCIABIL!
Sudsemnatu
up
Sudsemnatu
ip

14 Oct 2011, 14:51:
se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.