Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] jante tabla logan 4*100 pe 15
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa
robert1991
Cumpar jante tabla Logan ! Cate aveti , o bucata , 2 , 3 sau 4 ! Daca aveti si de aliaj dar sa nu treaca de 150 E ! oricum prefer de tabla !

Ma mai intereseaza si 2 anvelope de iarna tot pentru Logan 185/65/R15 , nu vreau noi , sa fie second hand dar nu foarte uzate..as prefera cu poze !
robert1991
up!
espacern
2 Jante de tabla SH pe 15 originale Renault=120 lei/buc.
@+
robert1991
le dai incaltate sau fara anvelope ?
GOPPO
Jante de aliaj originale renault 15inch 4x100 te intereseaza?
robert1991
poze daca ai si pret !
espacern
QUOTE(robert1991 @ 11 Oct 2011, 10:09)
le dai incaltate sau fara anvelope ?

Se pot vinde cu anvelopele pe care le vezi in poza.
Sau doar jantele goale dupa preferinta.
@+
hbcva
Am eu 2 jante de logan, ma intereseaza sa fac schimb cu unele pe 13 de solenza.
Daca nu gasesti pana saptamana viitoare ti le dau eu (arate bine, fara lovituri, fara rugina, vopsea originala). Din pacate saptamana acesta nu sunt in tara sa-ti trimit poze sa le vezi. Tinem legatura.
santo.cristian
[attachmentid=1627756041] [attachmentid=1627756039] [attachmentid=1627756038] salut,am eu 4 jante aliaj pe 15''=400 ron
robert1991
santo.cristian multumesc de oferta dar nu sunt interesat smile.gif nu cred ca ar da bine pe logan !

goppo multumesc de oferta dar nu ma intereseaza ! pretul cam mare si starea nu asa buna !

in legatura cu cei care mi-au oferiat jante de tabla .. o sa trec vineri pe la Mioveni , ca din cate imi aduc eu aminte jantele de tabla de logan erau 80 si ceva de lei cele de srl , si maxim 150 cele de origine !

espacern te contactez vineri daca e !

hbcva cat ceri pe ele ?
robert1991
se poate inchide !

nu se merita la preturile cerute de voi ! jante de tabla la Iatsa Dacia 160 lei / bucata ! poate la Mioveni gasesc mai ieftine ! deci voi achizitiona si jante da tabla noi , si anvelope de iarna tot noi !

multumesc pentru gazduire !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.