Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: As dori sa scot un anunt de la bursa
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
4x4
Va rog sa stergeti acest thread, nu mai este util.

http://www.daciaclub.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=222170&hl=

Multumiri anticipate smile.gif
R19/16v
Anunturile nu se sterg, se inchid.
StefanT
Asta de cand?
R19/16v
Cand a fost altfel!?
4x4
atunci macar sa se editeze primul post, nu mai vreau sa fiu deranjat la telefon smile.gif
jcdenton
De ce nu il editezi tu ?
4x4
Pentru ca nu pot, daaaah!


Eu stiam ca se pot sterge anunturile de la bursa, doar am vazut atatea sterse din cauza unor incalcari ale regulamentului. Ce pot sa fac ca sa il stergeti?
jcdenton
Cauta un buton de edit.
Markos
sau baga UP din minut în minut.
4x4
nici asta nu pot, caci e inchis topicul

"5. b ) Pretul unei oferte/cereri poate fi discutat doar de catre cei interesati sa vanda/cumpere (de catre cei care negociaza tranzactia respectiva). Orice alte comentarii si/sau aprecieri asupra pretului se incadreaza la art. 5 lit a)."

Nu pretul a fost in mod direct subiectul discutiei, dar sau facut comentarii grav nefavorabile.
Manuel
Pai cere sa fie redeschis, ce-i asa complicat?
Markos
Taci, ma, nu-i sopti! mad.gif
4x4
Dar, dar tot nu pot edita primul post. Atata cer moderatorilor sad.gif
Manuel
Te oftici ca-s o persoana mai buna ca tine? Incercam sa ajut un coleg. tocilar.gif
R19/16v
Nefavorabil ar fi fost sa cumpere cineva masina ta fara sa-i stie istoria, dar nu pt tine, ci pt el. Prin urmare threadul va ramane asa cum este.
Manuel
R19/16V e doar unul dintre moderatorii de la bursa. Incearca un PM la DragosP, ca-l stiu cu inima de mama.
Marty
Masina mai e de vinzare sau nu?
Markos
Pai suna si întreaba. Ai minute?
4x4
Indiferent ce crezi tu ca vand eu, nu poti sa lasi acolo informatia cu caracter personal impotriva vointei mele. Te rog nu iti mai asuma rolul de justitiar, chiar nu realizezi ca poti sa imi faci enorm de mult rau degeaba?

Pe orice site de anunturi ai posibilitatea sa stergi anuntul daca doresti,sau macar sa il editezi, si in nici untr-un caz bursa nu se transforma in o cafenea unde se dau opinii neinformate.

Te rog sa te gandesti la ce am scris, si sterge cu totul anuntul de pe clubul renault/dacia, nu mai am nici un interes sa fac afaceri prin intermediul acestui site.
R19/16v
Aici nu esti pe un site de anunturi.
Nu ti-am facut eu niciun rau. Daca nu voiai sa stie lumea istoria masinii n-o postai pe internet.
Marty
Terminati in plm cu caterinca ca io chiar caut un papuc de familie!
Mai e ma valabil anuntu' sau nu?
4x4
Proasta administrare a datelor personale este un caz penal. Legea privind protectia datelor personale nr. 665/2001

Istoricul masinii reprezinta jurnalul de bord. (Care imi aduc aminte am facut cerere acuma 1 an de zile la mai multi moderatori sa fie sters datorita lipsei de orice bun simt pe care unii o afisau acolo.)

Eu vorbesc aici despre un anuntul de vanzare! Nu vreau sa o mai vand, nu vreau sa mai fie numarul meu de telefon pe site, nu vreau sa mai apara poze cu nr meu de inamtriculare pe site, nu doresc sa apara VIN-ul masinii pe site.
Markos
Inteleg ca vrei un papuc de familie, folosit în oras si care nu a carat?

Daca aud de vreunul, îti zic.
Marty
QUOTE(4x4 @ 11 Oct 2011, 14:40)
Nu vreau sa o mai vand
*

Mda, pacat, asta e!

P.S.: Am vazut ca mi-ai dat PM. Din pacate nu pot citi PM-urile, am un ban pe mesaje pentru ca am abuzat de ele. Pot vedea doar cine mi-a dat PM, nu si continutul mesajului.
tribunul
QUOTE(Markos @ 11 Oct 2011, 14:40)
Inteleg ca vrei un papuc de familie, folosit în oras si care nu a carat?

Daca aud de vreunul, îti zic.
*


Parca era unul scos acum la vanzare.
Lostboy
QUOTE(Marty @ 11 Oct 2011, 14:47)
...
Pot vedea doar cine mi-a dat PM, nu si continutul mesajului.
*



Ok. Dacă insiști. biggrin.gif radmasa.gif
4x4
Daca vrea cineva sa cumpere un papuc de familie recomad un site ce se termina in vit, gasesti acolo o multitudine de oferte inclusiv aceasta masina. Vad clar, ca si in cazul jurnalului meu de bord, atunci cand am avut nevoie de ajutor, am primit doar caterinca, ramanem uniti!
tribunul
QUOTE(Marty @ 11 Oct 2011, 14:47)
Mda, pacat, asta e!

P.S.: Am vazut ca mi-ai dat PM. Din pacate nu pot citi PM-urile, am un ban pe mesaje pentru ca am abuzat de ele. Pot vedea doar cine mi-a dat PM, nu si continutul mesajului.
*


Vezi ca-ti trimit un PM cu adresa si ora unde sa ne intalnim sa-ti dau aia 10.000 de ieuro.
Markos
QUOTE(4x4 @ 11 Oct 2011, 14:53)
Daca vrea cineva sa cumpere un papuc de familie recomad un site ce se termina in vit
*


papuc_lovit?
M.C.
In cazul in care cumpara cineva masina,nu uita sa-i asiguri si echipament electroizolant! icon_mrgreen.gif
Am inteles ca Daciile astea papuc ca a ta electrocuteaza! cu ochiul.gif cu ochiul.gif
aleksanders
o izolatie cu spuma argoniana si se rezolva
DragosP
Ți-am scos eu VIN-ul și pozele cu numărul de înmatriculare din anunț.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.