Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] / [SCHIMB] Logan 1.6 16v 2008 PH2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
horus_bds
Vand Logan Laureate 1.6 16v, an fabricatie 2008, inmatriculat 01.2009, culoare bleu electrique. Dotari:
- AC
- ABS
- geamuri electrice fata spate
- oglinzi electrice si incalzite
- airbag-uri sofer, pasager si laterale
- radio CD cu MP3
- garantie extinsa 5 ani, transferabila
Masina are 43.000 km, sunt primul proprietar; nu s-a fumat in ea, toate reviziile si operatiunile numai in service autorizat (cu facturi doveditoare). Totul e stock, s-au adaugat de la achizitie un set de paravanturi si un set de covorase tip tavita.
Masina se da din cauza ratelor pe care nu le mai pot sustine. Se poate vedea in Galati sau Braila (mai mult in weekend).
Detalii de orice fel pe P.M.
Ii rog pe cei care nu sunt interesati sa nu comenteze in niciun fel anuntul, pt ca la comentarii ne pricepem toti.
Pretul este de 6100 euro, negociabil de preferinta la fata locului.
Accept si schimburi, cu auto neaparat cu AC, la o diferenta din partea celuilalt de minim 2000 de euro.

26 Oct 2011, 19:09:
pt moderatori: cred ca asta se poate sterge. nu stiu cum de a ajuns pe site ca topic nou, fara foto, ca eu nu imi aduc aminte sa fi dat post topic inainte sa bag si poze...
scuze...
horus_bds
imi spuneti si mie, domnilor moderatori, de ce mi s-a sters celalalt topic, similar, unde deja erau ceva posturi, si pe deasupra am mai primit si Warn 10%? doar am zis ca nu am dat submit post inainte de a pune poze, deci nu a fost un topic dublat cu intentie? se pare ca desi trebuia sa-l stergeti pe asta, l-ati sters pe celalalt? sau care e problema cu topicul meu de bursa? astept un raspuns pertinent...
arab
Nu te necaji,asa e pe aici,am patit-o si eu acum ceva timp si am si fost banat pe nedrept,e politica! mad.gif
horus_bds
nu e prima oara cand mi se intampla, si am zis ca poate am gresit eu dand UP-uri mai repede de 24 de ore, dar deja e a treia oara, si cred ca deja nu e vina mea, pentru ca de fiecare data verificam ora forumului si a ultimului post al meu...insa nu vad niciun responsabil care sa-mi arate unde si ce am gresit...RUSINICAAAA...
horus_bds
sus cu loganul... cine vrea poze astept P.M. cu adresa de mail si trimit cat de repede pot...UP
horus_bds
Update de pret: 5750 euro... UP
PS: la banii astia se dadeau acum vreo juma de an prestige 2007 tot 16v...
horus_bds
hai cu loganul... a primit o revizie la service dacia si anvelope de iarna (2 noi pe fata si doua de anul trecut pe spate)...
horus_bds
sus cu el... pret negociabil
horus_bds
suuuuuuuuuuuuuuuus
horus_bds
hai cu el... merg si schimburi...
arab
Ai PM!
horus_bds
@ arab: ai raspuns
UP_____________
horus_bds
suuuuuuuuuuuuuuus
horus_bds
sus cu el.........
horus_bds
hai suuuuuuusss
horus_bds
hai cu golanul... pret negociabil... merg si schimburi
horus_bds
sus cu el...negociabil
horus_bds
suuuuuuuuuuuuuuuus
horus_bds
hai cu loganul...5750 negociabil la fata locului
horus_bds
sus cu el inainte de Craciun peacefingers.gif

24 Dec 2011, 17:39:
baitza si poze inainte de Craciun biggrin.gif
horus_bds
suuuuuuuuuuuuuuuus
horus_bds
sus cu el............
horus_bds
sus cu eeeelllll
horus_bds
UUUUUUPPPPPPP^^^^^^^^^^^^^^^
horus_bds
hai cu loganul... pret negociabil
horus_bds
sus cu el ^^^^^^^^
horus_bds
sus cu loganul^^^^^^
horus_bds
sus cu loganul... merg si variante mai ieftine + diferenta...
horus_bds
sus cu loganul...chiar nu doreste nimeni o masina ingrijita si cu istoric cunoscut?
horus_bds
sus cu el...
horus_bds
UP... pret negociabil
Cobra-rx8
O alfa 166 diesel din 2001 pe bg si 2500 diferenta??
horus_bds
@cobra: ai P.M.
horus_bds
sus^^^^^^^^^^^^^^^^^
horus_bds
sus cu el... pret negociabil... accept si variante mai ieftine plus diferenta
horus_bds
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
horus_bds
tot sus _^_
horus_bds
sus^^^^^^^^^^^^^^^^
horus_bds
sus^^^^^^^^^^^^^
horus_bds
sus cu loganul^^^
horus_bds
suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus
horus_bds
sus cu 16v-u'...
horus_bds
accept si schimburi cu auto mai ieftine si diferenta...
SUS^^^
Cobra-rx8
Iti ofer 4500e? Il dai?
horus_bds
@ cobra: aveti P.M.
UP_^_^_^_^_^_^_^_^_^_
horus_bds
sus cu loganul...
merg si schimburi cu auto mai ieftine, neaparat cu AC, de preferat dupa anul 2000, <= 2000 cmc
horus_bds
hai suuuuuuuuuuuuus
cosmint26
Pentru masina de aici http://www.daciaclub.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=206252&hl=
ce diferenta solicitati? Chiar sunt interesat si daca ne intelegem la diferenta ne putem vedea zilele viitoare.
horus_bds
@cosmin: ai P.M.
Alexu7
QUOTE(horus_bds @ 12 Jan 2012, 19:02)
sus cu loganul...chiar nu doreste nimeni o masina ingrijita si cu istoric cunoscut?
*



a fost lovita ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.