Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]VW PASSAT VARIANT 1,9 TDI,2002
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa
ph 25 BET
masina apartine unui unchi de al meu din bucuresti care tocmai ce si-a cumparat o Jetta noua si din lipsa de timp m-a rugat pe mine sa il ajut sa isi vinda masina.

el e unic proprietar de 5 ani,masina se poate vedea in ploiesti,are toate taxele la zi

functioneaza si arata foarte bine,are kitul de ambreiaj,discuri de frina,placute,ulei,filtre,baterie noi schimbate acum 700 de km.

cauciucuri noi de iarna plus 2 cauciucuri noi de vara,abs,esp decuplabil,4 airbaguri,climatronic,scaune incalzite,navigatie,geamuri si oglinzi electrice incalzite,xenon,volan si scaune reglabile,km sint cei din bord,curati adica 168500

masina chiar merita vazuta si se vinde numai cu perfectarea actelor.

despre pret,detalii despre masina,probe,teste sau ce mai vrea fiecare se discuta cu mine.....

actele in schimb se perfecteaza direct cu unchiul meu la bucuresti sau in cazul in care cineva vrea neaparat sa o cumpere si nu poate merge la bucuresti cred ca va veni el la ploiesti la mine.

pret 5600 euro negociabil

date de contact

tel 0723175740
0734193794

mess baciu.florin
ph 25 BET
valabil....masina merita vazuta...
cj98czh
QUOTE(ph 25 BET @ 27 Oct 2011, 22:01)
xenon,

*



Unde este xenonul? sau are aftermarket ... alea nu sunt faruri pentru varianta cu xenon de fabrica+lipsesc spalatoarele de faruri ...
ipiq
presupun ca are 131CP...
masina e din 2002 dar unchiul tau e "unic" proprietar de 5 ani? a fost adusa din germania in 2006?
accepti schimburi?
ph 25 BET
da,masina e inscrisa in tara in ianuarie 2006 iar unchiul meu e unic proprietar in tara.....

si da,are 131 de cai.....

xenon are aftermarket de 4300 de k parca.

schimburi nu se accepta pt ca asa cum am zis mai sus si-a cumparat o jetta noua si nu are ce face cu 2 masini.

eventual schimb cu ceva ieftin adica in jur de 1000 de euro ca sa o opresc eu pt sotia mea si sa ii dau eu banii pe ea.

dar ceva mic si inscris....
ph 25 BET
daca rotunjesti diferenta la 4000 de euro si vii tu la mine sa schimbam masinile si sa facem actele aici cred ca vom face treaba...

totusi cred ca ar fi bine sa ne auzim la un telefon sa dicutam mai pe larg.

eu am incercat sa te sun dar aveai telefonul inchis....
ph 25 BET
masina s-a vindut ieri....in concluzie se poate inchide...
multumesc pt gazduire...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.