Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Folie adezivă cu circuit dezaburire
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
serge
OAmeni buni, mă macină o întrebare. Există oare de cumpărat pe undeva folie adezivă, cu circuitul de dezaburirelunetă imprimat pe ea? Practic, circuitul de pe folie să fie partea adezivă, care urmează a fi lipit pe lunetă?
Menționez că în cazul meu nu merg trucurile cu argintul coloidal, întrucît circuitul de dezaburire este afectat în proporție de 95%.
Mulțumesc!
paulp
Din pacate in cazul tau solutia este alta luneta.
De ce nu faci o vizita pe la dezmebrari?
La Luca s-au primit destule dacii in ultima vreme wink.gif
serge
QUOTE(paulp @ 7 Jul 2005, 13:43)
Din pacate in cazul tau solutia este alta luneta.
De ce nu faci o vizita pe la dezmebrari?
La Luca s-au primit destule dacii in ultima vreme wink.gif
*


Mulțumesc de sfat! Am auzit și eu de povestea cu Luca! Totul e că voiam să evit momentul montării-demontării, în speranța unor soluții mai "blînde".
ydaniel
asa ceva se gaseau pe vremea lui ceasca nu neaprat pt dacia dar se potriveau.oricum erau mai mici,dar acu nimica!dar poti sa-i tragi un dezaburizator din ala cu rezistenta!
serge
QUOTE(ydaniel @ 11 Jul 2005, 09:57)
asa ceva se gaseau pe vremea lui ceasca nu neaprat pt dacia dar se potriveau.oricum erau mai mici,dar acu nimica!dar poti sa-i tragi un dezaburizator din ala cu rezistenta!
*


Cred că voimopta pentru o altă lunetă. SAu mă voi folosi de laterale, aidoma unui "papucist"!
xyronebun
totusi exista acea folie adeziva cu circuit de dezaburie? eu la dacia sport nu am pe luneta asa ceva..iarna parca conduc un papuc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.