Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Interior Megane II sedan din 2007
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa
SMGLUK
Cumpar pt un sedan din 2007 fete usi pe negru complet cu buzunare pe fata si pe spate cu perdeluta in stare ff. buna!
Cumpar torpedou culoare neagra in stare ff buna!
De asemenea imi trebuie partea de carenaj dinspre habitaclu de pe partea dreapta!
Imi mai trebuie triunghiul de plastic care vine montat pe aripa stanga langa oglinda/sa aiba piciorusele intregi/
Tel:0740244164
DanCVA
Cauta un interior de Megane 2.1 Expression. Este cu plasticul bej si cu textilul si manerele pe negru.
Nu stiu sa exista alta echipare de Megane 2 Sedan care sa aiba buzunare pe fata si perdelute pe spate de culoare neagra.
Poate a fost vandut in alta tara, dar in Romania nu vei gasi decat varianta spusa de mine.
Parca am vazut pe un forum din Bosnia o echipare cum vrei tu.
SMGLUK
QUOTE(DanCVA @ 12 Nov 2011, 19:14)
Cauta un interior de Megane 2.1 Expression. Este cu plasticul bej si cu textilul si manerele pe negru.
Nu stiu sa exista alta echipare de Megane 2 Sedan care sa aiba buzunare pe fata si perdelute pe spate de culoare neagra.
Poate a fost vandut in alta tara, dar in Romania nu vei gasi decat varianta spusa de mine.
Parca am vazut pe un forum din Bosnia o echipare cum vrei tu.
*


Multumesc de sfat dar am o promisiune pt Miercuri de la un coleg de pe forum cu locatia BUCURESTI precum ca ar avea ce caut eu !
CristianMegane2
SMGLUK are dreptate Dan ca la masinile vindute in Romania nu o sa gasesti asa ceva dar eu ti-am spus ca masina a fost fabricata in Spania pentru Spania
DanCVA
Ok, nea Cristi, daca ai masina sedan din afara am incredere.
Ar merge pana la un punct si interiorul de break, dar perdelutele sunt mai late in partea de sus.
CristianMegane2
Iti pun poze doar cu cele de pe spate unde se vad defectele.In rest sunt impecabile.
SMGLUK
Se poate inchide!
Am cumparat de la @CristianMegane2 /recomand ,un tip corect si exact!/
Multumesc de gazduire!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.