Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mi-am spart telecomanda.
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
DomnulK
Zilele trecute ma asez pe scaun si aud un Poc....O fi de la scaun<zic eu>. Ma ridic sa plec si descopar ca telecomanda mea de la alarma e sparta. Unde Gasesc sa cumpar o carcasa intreaga de telecomanda pentru Eaglemaster CL5100T?
Am fost pe la toate magazinele de alarme si nu am gasit. Are cineva de la foasta alarma o telecomanda<doar carcasa> sau stiti unde as putea gasi sigur? Multumesc Anticipat!
RIon
in general la firmele care monteaza alarme sunt.
Sony
Ar trebui sa mearga o telecomanda noua pe care o iei de la o firma care monteaza alarme. Telecomenzile se vand si separata, deoarece o alarma poate fi configurata sa recunoasca mai multe telecomenzi.
horsewhisperer27
orice alarma?eu stiam ca numai unele,,,,
bertro
man, 5100 nu vine cu 2 telecomenzi??
intreb asta pt ca si eu vreau sa-mi iau modelul asta si m-ar incalzi sa stiu ca am si rezerva.
nelu
Eaglemaster CL 5100T vine din fabrica cu 2 telecomenzi. Poate invata max 4 telecomenzi (cand se memoreaza codul unei noi telecomenzi tebuiesc rememorate si codurile telecomenzilor anterioare, care sunt sterse automat cand se initiaza procedura).
Se pot gasi distribuitori de Eaglemaster CL 5100T cu Google.
DomnulK
Cre ca nu m-am facut inteles Am nevoie DOAR de carcasa...Partea electronica functioneaza inca si e bagata intr-o punga de plastic ca sa nu ia apa! unde gasesc o carcasa? La dealeri de alarme nu am gasit!Iar o telecomanda noua<adica 2 bucati coste 150 de lei....Cam mult din pretul alarmei......
SnoopDogg
Dute la firma de la care ai telecomanda si sigur o sa rezolvi ! bafta !
tarzy
QUOTE(Andrei @ 16 Jul 2005, 01:39)
Cre ca nu m-am facut inteles Am nevoie DOAR de carcasa...Partea electronica functioneaza inca si e bagata intr-o punga de plastic ca sa nu ia apa! unde gasesc o carcasa? La dealeri de alarme nu am gasit!Iar o telecomanda noua<adica 2 bucati coste 150 de lei....Cam mult din pretul alarmei......
*




pai ... cam atat este o alarma cu totul

kid88
dar de asta ce ziceti?CLICK AICI chiar o merge? m-ar bate gandul sa-mi i-au una;)
tarzy
pai ... nu te grabi sa-o iei fara proba, ca poate nu se potriveste la fix, baga intai o intrebare si-n fctie de raspuns si ... pret ... ca inca nu l-am vazut, te hotarasti


WUB
Incearca la Conex-ul de pe Maica Domnului. Intr-un timp aveau carcase de telecomenzi.
wo_name
incearca la Vitacom, pe site au carcase de telecomenzi, dar nu stiu daca in magazine exista
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.