Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] I-phone 2 de 8 gga cu Iphone 3G
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
cristianxxl
Iphone2 in stare buna 8Gga , necodat schimb cu Iphone cu 3G.
Paco_il
cu psp nu schimbi?
cristianxxl
nu doar cu iphone care are 3g cum scrie in anunt.
freeman30
ce diferenta oferi?in cazul unui 3g ,am cutia completa, decodat.
cristianxxl
Depinde de starea lui.E tot de 8 gga?Nu ma pricep f bine, am inteles ca sunt mai multe modele cu 3G, mai vechi sau mai noi.Eu il vreau pentru reteaua Digi si asta al meu nu merge pt ca nu are 3G.Daca vrei da-mi mai multe detalii aici sau pe PM si eu ma interesez la cine se pricepe.Merci!
freeman30
Telefonul este adus din SUA ,cumparat de la AT&T,ceea ce ii confera o calitate mult mai buna fata de ceea ce se vinde in Romania.
Acum este deblocat,functioneaza pe orice retea,are instalate aplicatiile Cydia si Installuos,cu ,care se pot lua aplicatii gratuite,prin WI-FI sau 3G.
Are instalata ultima varianta de soft pentru 3G si anume 4.2.1.Functioneaza totul la el ,cu exceptia Gps-lui care nu merge deoarece s-a folosit baseband de ipad pt al face sa functioneze pe orice retea,si pentru aplicatiile mai noi,multitasking,etc.Am 2 poze,daca te uiti ,in anuntul dat de mine aici la bursa.
cristianxxl
Al meu merge in toate retelele GSM, are softurile originale, nu este jailbreaked merge si GPS.Ti-am dat PM.
Hack
QUOTE(freeman30 @ 3 Dec 2011, 13:28)
Telefonul  este adus din SUA ,cumparat de la AT&T,ceea ce ii confera o calitate mult mai buna fata de ceea ce se vinde in Romania.
*


blink.gif Serios?! ifoanele vandute in America sunt facute probabil in spatiu, sau de ce sunt de-o calitate MULT MAI BUNA decat ceea ce se vinde la noi? unsure.gif
freeman30
QUOTE(Hack @ 4 Dec 2011, 12:32)
blink.gif Serios?! ifoanele vandute in America sunt facute probabil in spatiu, sau de ce sunt de-o calitate MULT MAI BUNA decat ceea ce se vinde la noi? unsure.gif
*




de ce ?ca sa se mire p....i !! Mi-e sila si sa dau explicatii la asa intrebari.Probabil ca nu ai auzit in viata ta de loturi de telefoane facute pentru anumite tari.Cauta pe net daca esti asa curios.
Hack
Am auzit si eu de miturile astea, dar asta nu inseamna ca pun botu' la tot ce zboara, ca altii rolleyes.gif ...si mie mi-e sila de astia ca tine care-si fac conturi pe forumuri doar ca sa vanda wink.gif.
cristianxxl
Freeman astept oferta ta pe PM.
cristianxxl
Se adauga la schimb, pe langa i-phonele de 8Gga si un nokia 5230 cu 3G, GPS , casti, pachet complet.Sunt interesat si de schimburi cu I-phone 3GS.Ambele telefoane au softurile intacte.
cristianxxl
Ca sa fie clar ce vreau cu acest anunt:vreau sa schimb I-phonele meu 2 de 8 gga cu unul 3G sau 3GS.Pentru asta ofer la skimb si nokia 5230 peste I-phonele meu.Multi ma intreaba pe PM daca vand Nokia.Nu-l vand pentru ca il folosesc in reteaua Digi si Iphonul meu, nu merge pe Digi ca nu are 3G.Daca e cineva interesat de schimb direct, ofer cele 2 (iphone si nokia 5230) pe un iphone 3G(S).
De vandut se vinde doar I-phonele deocamdata cu 450 ron discutabil.Are 8gga, camera de 2 MP, wi-fi etc.Nokia nu se vinde, doar se da la schimb.
Alte variante nu ma intereseaza, multumesc!
cristianxxl
Valabil.Daca exista doritori care vor sa cumpere I-phonul si nokia 5230 impreuna pretul este de 750 ron usor discutabil.
cristianxxl
Dau i-phonul la schimb si cu Samsung Galaxy sau nokia C3-01 sau alte telefoane cu 3G.
cristianxxl
Up!Dupa caz pe langa I-phone ofer si bani.
cristianxxl
up
cristianxxl
Pretul la Iphone scade la 400
cristianxxl
up
cristianxxl
up
cristianxxl
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.