Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Mp3 Megane 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
petre 1
Vand mp3 pentru Megane 2 in stare exceptionala,fara nici un fel de problema tehnica.Pentru cei din Bucuresti se poate proba pt.ca este inca pe masina.
Pret 380 lei

7 Dec 2011, 02:11:
Up... 350 lei
pitud
e un pic cam mare pretul ... tinand cont ca trebuie sa platesc si curierul care il aduce la constanta si rambursul. din cate am vazut se vad cu 300 ron astea. la pretul de 300 de ron m-ar interesa si pe mine, daca as fi si sigur ca se potriveste cu ce am eu. am vazut ca pe modelul asta de masina sunt mai multe tipuri de display-uri si ma gandeam ca poate difera si modelul aparatului. eu am afisaj din ala cu cristale lichide si caractere ingrosate. daca esti de acord sa il dai in 300 de lei da-mi un semn pe mess (daniel_pitu) sau la tel 0724.46.27.28

7 Dec 2011, 13:28:
si mai trebuie sa dau si ceva electronistului care o sa ii schimbe fatza ... ca eu am bordul negru biggrin.gif
petre 1
Valabil in continuare cu 350 lei.
bibibossu
QUOTE(petre 1 @ 7 Dec 2011, 13:15)
Valabil in continuare cu 350 lei.
*




ofer 300 pe incercate, cum procedam?
petre 1
Dupa cum spuneam mai sus in anunt este in stare exceptionala deci ramane la 350 lei.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.