[attachmentid=1627774364] [attachmentid=1627774365] [attachmentid=1627774366] Pentru ca m-am innoit de Craciun cu 2 smartphone-uri cu android, imi vand vechile si credincioasele mele telefoane, dupa cum urmeaza:
Samsung D780 duos dual-sim in garantie pana in 2012, cu factura de achizitie de la Real Cotroceni, telefonul se prezinta intr-o stare tehnica de exceptie, meniu in romana, cu urme normale de uzura datorate folosirii. Vine in pachet complet care cuprinde cutie, carti, cd, incarcator, cablu de date, casti. L-am folosit cu sim-uri de orange si cosmote. Pret 200 lei.
Samsung i550 cu symbian si gps in garantie sistem lifetime- germanos, cu factura de achizitie de la Germanos, telefonul se prezinta intr-o stare tehnica de exceptie, meniu in romana, cu urme normale de uzura datorate folosirii. Vine in pachet complet care cuprinde cutie, carti, cd-uri, incarcator, cablu de date, casti. Folosit cu sim vodafone. Ca soft gps am folosit Road 2009 si Navigon. Pret 250 lei
Headset bluetooth multipoint Celly BH7, care permite conectarea cu doua telefoane mobile simultan! Achizitionat de la quickmall baia mare, nu mai are cutia. Vine insotit de incarcatorul auto (a fost singutul incarcator din cutie). L-am folosit cu cele 2 telefoane mentionate mai sus si nu am avut nici o problema. Timp vorbire cca 6 ore, stand-by 6 zile, raza 10 m. Pret 60 lei.
Preturile sunt usor discutabile. La cerere, pot trimite si in tara. Stau tuturor la dispozitie cu informatii la 0762905312 sau valichiru@gmail.com.