Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Restaureaza fotografiile tale vechi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
topfoto2011
Imaginile vechi, deteriorate pot fi aduse la viata:



user posted imageuser posted image
klaus
ceva preturi?
topfoto2011
QUOTE(klaus @ 8 Jan 2012, 23:04)
ceva preturi?
*



Salut Klaus! Preturile variaza in functie de complexitatea lucrarii, asta inseamna undeva de pe la 15-20 de lei pentru o imagine cu defecte minore pana undeva spre 60-70 de lei pentru o fotografie cu defecte majore ce necesita un timp dedicat de peste 4-5 ore. Poza postata aici este una de complexitate medie si se incadreaza in intervalul 35-40 de lei.
bucatzel
Un scurt comentariu. Omu' ala n-avea brandu' cat Schwarzenegger, daca te uiti mai atent pe poza originala, vei vedea ca epoletul iese peste umeri.
maho
Pai tocmai, daca i-a facut upgrade, i-a crescut si brandu'. Bine ca nu l-a avansat in grad tongue.gif ; una peste alta, arata bine.
IRONICK
QUOTE(bucatzel @ 9 Jan 2012, 12:11)
daca te uiti mai atent pe poza originala, vei vedea ca epoletul iese peste umeri
Vezi ca gresesti, acolo este exfoliata poza ... bratul face unghi mai mare. De fapt l-a facut mai mic si deformat. Si asta pe langa faptul ca trebuia sa puna fundal intre brat si corp (in dreptul literelor to).
Han Solo
si eu cred ca bucatzel are dreptate. exfolierea incepe un pic mai incolo, epoletul pare a depasi cu adevarat umarul.

insa mai cred ca exista o cuta serioasa a uniformei la cot, sub exfoliere, pentru ca antebratul e cam 'avansat' fata de bratul de la cot la umar.

per ansamblu mana dreapta a lui nenea e cam rasolita, insa restul e facut cu destul de mult simt de raspundere.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.