Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mio Spirit 680
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > PDA / GPS
marky23
Mi-am luat un navigator Mio Spirit 680 din Italia, am intrat pe site-ul de la Mio sa-mi descarc harta Romaniei, am descarcat-o, am instalat-o, dar nu imi arata mai nimic.De ex in loc sa-mi arate comuna 23 August din C-ta imi apare 23 Decembrie.Eu nu mai inteleg nimic.De unde as putea sa iau si eu o harta a Romaniei actualizata pt mio? Sau imi poate da si mie cineva harta Romaniei? Id de mes este marky23ram@yahoo.com
marky23
sau cine are navigator mio si imi poate da si mie harta romaniei,i-as fi recunoscator
corbex
De ce nu dai tu un sarci cu "mio map", urmat de "curs de apa determinat de ploaie torentiala"? Harta aia ai descarcat-o moca, mai dai un ban la mio si o iei pe cea buna. Din ce in ce mai buna, la fiecare citeva luni.
Mai bine-l arunci si iei o chinezarie. Pe alea gasesti si comuna Venezia, judetul Brasov.
eugen_b_e
Mai bine faci altfel : iti cumperi un card microSD de cel putin 4GB, cauti pe net un unlock pentru aparatul tau pe care il pui pe card, dupa care poti pune un kit din familia igo ( Igo 8 sau Primo ) .
corbex
Sau il duce la baieti sa il deblocheze permanent.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.