Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] RENAULT SYMBOL "FIDJI" 1.4 75 CP
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
KATANA
[VAND] RENAULT SYMBOL "FIDJI" 1.4 75 CP, an de fabricatie 2007 (inmatriculat in mai 2007). La acel moment s-a platit taxa de prima inmatriculare.

Km la bord - aprox. 14.800, prima patru revizii au fost efectuate la 12, 24, 36 respectiv 48 luni de la data cumpararii. La revizia cu numarul 4 s-a inlocuit kit-ul de distributie, cureaua de accesorii (kit), fulia de alternator, ulei motor, filtru ulei si filtru aer. Toate reviziile sunt facute in service autorizat Renault (pot dovedi cu facturi fiscale).
Este in stare impecabila nu a fost implicata in accidente si se vinde din motive de neutilizare. A fost utilizata ca masina de week-end si in concedii.

Pretul este de 4.400 EURO si masina se poate vedea in Bucuresti (de preferat in week-end).

Fata de dotarile versiunii FIDJI mai are suplimentar climatronic si vopsea metalizata - bleumarin + senzori parcare spate (DIRECTED), magazie de CD-uri (MP3) VDO montata sub scaunul din dreapta fata, alarma cu pager si senzor de perimetru, covoras cauciuc portbagaj, cotiera ARMSTER + alte accesorii.

Pentru informatii suplimentare 0752.170.250 - Bogdan

[attachmentid=1627778437]
KATANA
up
KATANA
up
KATANA
up
slider2
nu ti-ar strica niste poze
nslsorin
@slider2, gasesti poze in PDF .
Frumoasa masina, spor la vanzare !
KATANA
@nslsorin Multumesc!
up.
KATANA
up
eugen2005
Ar fi interesat de ea un prieten de-al meu. Banuiesc ca esti proprietar in acte, nu?
KATANA
Eu sunt proprietarul masinii. Impozitul este platit pentru tot anul 2012, deci certificatul fiscal se poate scoate pe loc. Ii pot pune la dispozitie si dovada platii TPI (are nevoie de chitanta la transcrierea dreptului de proprietate la politie).
ITP este valabil pana in 2013.
KATANA
up
KATANA
up
KATANA
inca valabil
iuly89ct
Foarte frumoasa masina si dotata! Spor la vanzare!
KATANA
Multumesc iuly89ct.
up.
KATANA
up
KATANA
up

later edit.
Am omis sa precizez ca masina este dotata si cu sistem de alarma cu senzor de perimetru si pager (pager-ul functioneaza pe o distanta de 1,6 km).
KATANA
up
KATANA
Up
KATANA
up
KATANA
up
KATANA
up
KATANA
up
KATANA
up
KATANA
up
KATANA
up
KATANA
up
KATANA
up
KATANA
up
KATANA
up
KATANA
up
KATANA
up
KATANA
up
KATANA
up

saptamana asta urmeaza revizia de 5 ani.
KATANA
Se poate inchide. Multumesc.
alexgeogabriel
Masina a ajuns la mine doar ca trebuie sa ma obisnuiesc cu ea:).
KATANA
Incet si cu grija.
Atentie ca polita CASCO nu mai este valabila, eu te-am sunat ieri sa-ti spun acest lucru. Valabilitatea a incetat in momentul vanzarii.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.