Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Chiptuning, ciptuning, remapare, resoftare
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Benone
Pentru o gama larga de masini cresterea puterii cu pana la 30% si scaderea consumului cu pana la 1l/100 km. Operatia se efectueaza prin mufa de diagnoza fara a se umbla la motor.
Diagnoza inclusa in pret.
Anulare DPF, FAP, EGR.
Anularea fumului la motoarele diesel.
Tel: 0745-94381
Ofer garantie.
Pret: incepand de la 100 euro.

Daca nu am postat unde trebuie, rog un admin sa mute Topicul la rubrica potivita, multumesc mult.
Vanzatorul de Iluzii
Și zi măi Benone, de unde ești tu? Că după numărul de înmatriculare pari a fi de la Cluj.
Benone
Din Cluj sunt.
razvanache
buna ziua. un pret pentru o resoftare de renault megane 2 din 2003, motor 1.5 dci, 60Kw/82Cp, cod k9k 722 ?
oanavas
salutam, eu vreau sa-mi iei din putere si sa-mi reduci consumul, se poate?
Cu stima,
Vasile
TRIPLE_GT_R
salut,
La o laguna 2 din 2003,1.9 107 cp cati cai ii mai poti da?
Forteaza turbina?
o sa fie cuplul mai mare?
Benone
razvanache. Masina ajunge la 110 cai putere si un castig de 55-60 NM in plus, consumul scade cu 0.5 litrii. Pretul de 100 euro.
oanavas. Consumul poate scadea si cu cai in plus nu neaparat sa scoatem din ei, spune-mi ce masina ii si vedem ce se poate face.
TRIPLE_GT_R. Masina ajunge la 140 cai putere si un plus de 70-80 NM. Consumul scade cu 0.5 litrii, iar turbina nu o sa fie afectata. Pretul este de 100 euro.

Mii de scuze pentru intarziere.

mircea_975
la 1.4 la ce performante poti ajunge?1.4 8v?

oanavas
Pt Benone: scadere consum-Renault megane 2007 1,6 16 valve 1598cmc, 82kw k4md8
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.