Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: GPS Takara GP 34
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > PDA / GPS
Kostica
Am ocazia de a opta pentru un GPS Takara GP 34 , mie nu-mi suna cunascut, daca l-as achizitiona , pot face ceva cu el? Ma poate ajuta cineva cu soft si harti actualizate ce merg pe asta? Am avut acum doi ani un Mio PDA si a fost super, mai am si acum o copie a softului pe HDD.
Multumesc
vicelord
Salut se poate decoda orice gps. Daca te multumeste marimea ecranului si pretul este bun eu zic sal iei. Ai putea sa te uiti si in oferta la Real au ceva gps parca cu igo preinstalat la doar 200lei.

regards
ligrivis
Acest GPS este bun prin faptul ca te lasa sa schimbi calea spre programul care il doresti asa ca poti folosi o serie nenumarata de programe, nu am intalnit pana acum asa ceva.
Se conecteaza aproape instantaneu, ce nu imi place este ca se misca destul de greu atunci cand incerci sa ii faci un traseu manual cel putin cu Primo e foarte greoi, cu Igo 8 ceva mai bine.
Eu il recomand sunt in final multumit de el cu bune si rele.
Alydor
Chestia cu schimbatul caii catre programul care vrei tu a aparut de cativa ani pe wayteq...


Suma respectelor, Alydor
IRONICK
plm, in waiteq se modifica meniul cu totul si iti pui cate cai vrei
Alydor
plt ai dreptate. 10561582.gif


Suma respectelor, Alydor
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.