Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND][SCHIMB] Anvelope Bridgestone B390
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa
brutus1789
Vând sau schimb cu diverse 4 anvelope de vară Bridgestone B390.
Dimensiunea este 195/65 R15. Mai pot fi folosite o vară sau două fără nicio problemă.
Una dintre ele are un petic pe interior, dar îl are de mult, și nu are nicio problemă. O să pun poze cu aceasta, dar acum mi-am adus aminte de lucrul ăsta.
Sunt fabricate pe la jumătatea anului 2007. O să reverific DOT-ul, căci nu îmi mai aduc aminte sigur săptămâna, dar ca și interval. acesta este corect.
Au fost în tot acest timp pe Megan-ul fratelui meu și nu au fost folosite iarna deloc. Are cu ele aproximativ 40-45 mii de km, dar este destul de greu să apreciez, deoarece, cum am mai spus, au fost folosite în alternanță cu cele de iarnă.
Trimit și în țară, doar prin curier rapid (la alegerea dumneavoastră), și doar cu plata transportului în avans.
Predare personală în Călărași și Slobozia sau împrejurimi.

Preț: 150 lei TOATE 4.
Fotografii : http://imgur.com/a/u5DZ9#0
brutus1789
Jos cu ele (pe jante) biggrin.gif.
Dacă le vrea cineva în București, le pot preda în apropiere de A2.
brutus1789
Două sunt rezervate pentru cineva din București, iar celălalte două se pot cumpăra sâmbătă din Capitală, la super preț.
Vedeți exact ce cumpărați. Vă plac, e OK, nu vă plac, nu e problemă biggrin.gif.
0730.416.009 - Iulian
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.