Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Plasti Dip Spray
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alecs_dorel
De vanzare Plasti Dip Spray - Cauciuc lichid multifunctional. Transparent si Negru
Produsul protejeaza, cauciucheaza, imbraca, etanseaza si sigileaza majoritatea suprafetelor fara a le ataca in vreun fel. Adera fara probleme pe metal, vopsea, lemn, cauciuc, vata de sticla, piatra, funie, carbon, sticla, beton, panza, GRP (plastic armat cu fibra de sticla) si tesaturi. Este foarte flexibil (pana la 400%) si rezistent la tempertaturi extreme (de la +93 grade Celsius, pana la -34) dar si la umiditate si uzura. Zona acoperita nu se va faramita si nu va crapa. Dupa uscare, stratul protector nu emana niciun miros si nu este daunator.

Pret 90 Lei

Tel:0762447208
alecs_dorel
up
alecs_dorel
up
alecs_dorel
up


27 Apr 2012, 18:58:
Asta este ceea ce eu personal am realizat cu acest spray pentru a va putea face o idee despre una din multiplele intrebuintari.
Nu am facut decat sa curat cu apa capacele, sa le usuc si sa aplic continutul sprayului (acestea sunt cele originale de pe golf 4 R16) si aveau mici zgarieturi si urme de uzura care in urma aplicarii sprayului au disparut dupa cum se poate observa.
nicu45
pe capace cu de care ai dat...cu clear , sau cu black...????

27 Apr 2012, 21:09:
e vreo diferenta intre ele...????
alecs_dorel
Capacele erau culoarea lor originala gri si am dat cu black.
Daca te referi la diferenta intre sprayuri sigur ca este, unul e negru si unul e transparent.
Daca te referi la diferenta intre cele doua capace nu nu este, poate decat unghiul in care am facut poza.
Cu cel negru poti face ce am facut eu (sa colorezi capacele) si cu cel transparent poti doar sa le protejezi de ingalbenirea care le paste din cauza prafului de placute de frana si le pastrezi culoarea lor originala.
Acum fiecare ce isi doreste.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.