Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Inchiriere masina de vacanta
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri
miki
Arte careva idee daca pe la noi exista vre-o firma care inchiriaza masini de vacanta? Adica alae ca niste microbuze modificate, cu pat frigider dus etc...?
tshb
nu merge linkul de mai sus
costi
Pai nu merge ca s-a facut curatenie dupa ce l-am pus;
Asa-i cu maturoaiele astea, rad tot.
paulp
Oricum omu nu mai inchiriaza, ci doar vinde wink.gif

Asta-i viata in Romania, mai avem mult pina departe sad.gif
Bobo
http://www.rom-caravan.ro/produse.htm
driver
in cluj este o firma care inchiriaza remorci si am vazut ieri vreo 2 rulote pe acolo si am intrebat, si au una micuta cu 2 locuri care costa 400.000/zi, detalii nu stiu, nu m-am uitat inauntru,
o zis omu ca pot dormi doi adulti si eventual 2 copii, daca vrei detalii fac rost de un nr de tel.
asarban
Coane..
Vazut placut, la anul fac pasul:
In Olanda gasesti de cumparat rulote superokcu 1000 -1500 euroi!
La anu chiar asta am de gand, ma duc pana acolo, cumpar "obectu" si dupa aia trag turul evropii...
Cu cazare asigurata!
Flores
QUOTE(asarban @ 22 Aug 2005, 19:58)
Coane..
Vazut placut, la anul fac pasul:
In Olanda gasesti de cumparat rulote superokcu 1000 -1500 euroi!
La anu chiar asta am de gand, ma duc pana acolo, cumpar "obectu" si dupa aia trag turul evropii...
Cu cazare asigurata!
*



Stii cumva care sunt conditiile si procedurile de inmatriculare?
Merci!
driver
simplu iti trebuie brief-ul, platesti ceva la vama (nu stiu cat) si RAR-ul, nu are euro nu sunt multe conditii, chiar merita. smile.gif dar avioanele, noastre... nu le prea trag bine.... si in plus iti trebuie loc de parcare smile.gif ca o s-o ti pe dreapta cel putin 11 luni/an si in strada nu da bine.
asarban
Pai gandul meu e ca dupa ce ajung in tara sa o marit in Arad sau Tm..cu 3-400 euroi in plus...
Asa ca inmatricularea...nu ma priveste pe mine
Manuel
Nenea samsaru', pentru membrii forumului dai discount? Manca-tzi-as!
Oricum, aia e buna ca se asorteaza la tractor. Fara remorca n-are haz. Asa ca n-o vinde! Parerea mea!
bertro
apropo de rulote, cica posesorii au si un forum unde discuta despre astea. nu pun adresa sa nu fie considerata reclama. pm cine o vrea.
Bobo
nasol cu rulotele astea in romania e ca nu ai cum sa golesti wc-ul la benzinarii.. ce faci? versi pe marginea drumului..

nu prea e infrastructura pentru rulotisti...
tatabobu
Nu-l versi pe marginea drumului, ii cauti pe aia cu budele portabile si-l versi la ei. E imposibil sa nu poti asta, fie cu tarif fie cu spaga.
dizzy
ASARBAN,
Daca o aduci la Bucuresti ti-o cumpar eu.
Cu ocazia asta poate imi iau si eu o masina mai puternica.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.