Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DACIA 1300 DIN 1982,ITP 11.2012
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
DORTMUND
Povestea ei e aici, masina este in Bucuresti, actele sunt ok, ITP valabil pana in noiembrie, asigurarea valabila pana in iulie 2012, 3 roti, electromotor, alternator si alte piese folosite incluse in pret.

Masina merge zilnic, maine plec cu ea la Brasov, ma intorc luni dupa amiaza.

PRETUL ESTE FIX, 1000 RON si sper sa nu ajunga la Rabla.

Telefon: 0728 594 729

Sms-uri sau pe privat contactati-ma, va rog.Multumesc!

http://forum.4tuning.ro/493-masini-dacia-v...-supernova.html
emanuel609
valabil?
DORTMUND
Valabil pana luni seara, marti o duc la Rabla cu toata parerea de rau, urmand sa sper ca cineva va avea nevoie de voucher, ceea ce ma cam indoiesc!

Vand oricum 3 roti complete, cauciucurile la 2 sunt uzate, al treilea e excelent, pret pentru oricare din ele 20 RON.
mielu
Sunt interesat. Am vorbit la telefon.
DORTMUND
Marti dimineata sunt programat la RAR pentru identificare, apoi viitorul fericit propietar va plati cele 2 taxe la CEC, isi va face RCA pe numele lui si gata!, la Politie pentru noul talon pe numele lui!

Fiscalul il dau fara probleme, la Sectorul 5 se da pe loc si nici nu mai e asa aglomerat fiindca atrecut nebunia cu plata impozitelor la casa!

Eu plec cu masinuta acum la Brasov, ma intorc luni dupa amiaza, doritorii o pot lua luni seara, daca nu marti am gasit un domn serios si hotarat care o cumpara pentru Programul Rabla!

O zi placuta tuturor!
razvan1985
nu o da la remat,salvati-le de la topit,si-asa au ramas putine... rugaciune.gif
DORTMUND
Sunt de acord cu tine, tocmai de aceea cer atat de putin pe ea, sper sa ca dintre cei care au spus ca vin sa o ia, macar unul sa nu-si cheltuie toti banii zilele astea si sa vina luni sa o ia...

Daca o las in fata curtii cel putin un an, cat voi lipsi eu, iti dai seama in ce hal o voi gasi...
emanuel609
pastreaz-o/ o cumpar eu imediat ce vand camioneta
DORTMUND
Rezervata pana luni dupa amiaza, daca userul Mielu nu o ia pentru Rabla, o sa o trec pe numele meu si apoi vand voucherul.
DORTMUND
Topicul se poate inchide! Multumesc pentru gazduire!
mielu
Ne mai vedem maine???
mielu
Rezervata pana luni dupa amiaza, daca userul Mielu nu o ia pentru Rabla, o sa o trec pe numele meu si apoi vand voucherul.
DORTMUND un user neserios.
Va recomand sa-l evitatati.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.