Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
capo
Vand papagali perusi frumosi,sanatosi si jucausi ,pret 25 ron negociabil,contact aici sau pe ym;css.pepi.
BZ_07_RFI
Salut...ce varsta au?ai puii?sunt interesat de un papagal(mascul) si sa fie pui...
BZ_07_RFI
Sa mi lasi te rog si un nr de telefon..ca marti ajung in giurgiu si daca ai timp poate ne intalnim sa iau si eu 1..Bafta
capo
anunt valabil Bucuresti si zona Bolintin .
capo
valabil
capo
up
capo
up,
capo
up

6 May 2012, 13:53:
up
IbizA
trimiti prin posta ? smile.gif))))
capo
Ce glume bune fac unii dintre noi ,ha,ha,ha,hai sa radem.Stimabile ti-se pare ca acesti perusi sunt cumva cuie sau bucse ? (cand m-am inscris pe acest forum am crezut ca am deaface cu oameni seriosi dar cateodata observ ca m-am inselat.O zi buna va doresc tuturor.
capo
up
cata82
QUOTE(IbizA @ 6 May 2012, 20:32)
trimiti prin posta  ? smile.gif))))
*



Atat ii duce capu pe unii, asta e.

Spor la vanzare.
capo
m-esc te salut.
capo
up
capo
valabil
capo
anunt valabil
capo
up
capo
up
capo
up
capo
up
amadi
QUOTE(capo @ 6 May 2012, 21:18)
Ce glume bune fac unii dintre noi ,ha,ha,ha,hai sa radem.Stimabile ti-se pare ca acesti perusi sunt cumva cuie sau bucse ? (cand m-am inscris pe acest forum am crezut ca am deaface cu oameni seriosi dar cateodata observ ca m-am inselat.O zi buna va doresc tuturor.
*



de mult nu am mai ras asa biggrin.gif . sa nu fim rai si sa o luam ca o gluma. as vrea si eu dar din pacate distanta dintre noi nu permite transportul lor. spor la vanzare.
imi plac animalele asa ca UP!!! de la mine.
capo
up
capo
up
capo
up
capo
up
capo
anunt valabil
capo
anunt valabil pret 25 ron bucata.
capo
up
capo
valabil
capo
up
capo
sus
capo
anunt valabil
capo
up
capo
up
capo
up 25 bucata.
capo
up
capo
valabil 8 bucati diverse culori 160 ron, sau 25 ron bucata.
capo
valabil
capo
valabil
capo
anunt valabil
capo
valabil
capo
up
capo
valabil
capo
up
capo
up
capo
valabil
vizitatoru1
o femela de cativa ani?
4-6 ani
sau cum crezi?
daca a mai tanara se va intelege cu mosulica al meu?
e la mine de 3-4 ani si ala de la care l-am luat in avea si el de 2-3 ani
capo
up
capo
valabil
capo
valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.