Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]BARA FATA COMPLETA SI FARURI MEGANE 2.1
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
taxi4you
Vand bara completa cu scut pentru radiatoare,grile si bandouri.
model cu proiectoare,pe care nu le vand.
nu se vinde nici rombul.
bara este fara probleme,iar bandourile in stare originala nevopsite,cel din stanga are doua urme usoare de zgaraietura...opera lui ala mic cu bicicleta blush.gif
farurile sunt cotate de la 1 la 10 de 9.,nu le vind cu becuri si motorase de reglaj electric.
-pret pentru bara decat de montat pe masina (daca o aveti neagra biggrin.gif ) 450 lei;
-pret pentru faruri 300 lei.
toate fotografiile sunt facute astazi,inainte de a demonta si remonta bara de rs.

pret transport inclus.In limita a 100 km le predau personal.
taxi4you
UP!

negociabil.
taxi4you
up!
taxi4you
up!
blual
Salut,

Ofer 250 ron pentru bara Nu ma intereseaza decat bara (fara bandouri sau grile).
taxi4you
up.gif
taxi4you
up!
taxi4you
up!
taxi4you
up.gif
taxi4you
up.gif nedumerire.gif
taxi4you
up!
taxi4you
poate sunt cam "piperat" biggrin.gif
voi incerca altceva..."sare si piper dupa gust!"
sa cobor la pret...
bara-400 lei;
farurile-250 lei.
mai jos de atat nu le dau.Prefer sa cumpar un megane avariat fata si sa il repar.
grosu.iulian
Salut,daca farurile sunt valeo si nu au urechi rupte ofer 200 pe amandoua
taxi4you
nu vrei si becurile la banii astia? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

27 May 2012, 21:22:
doar becurile din ele fac 120 lei wink.gif
grosu.iulian
din cate stiu preturile le ai negociabile!
taxi4you
inseamna ca nu ai citit una dintre postarile mele...nu le dau sub 250 lei,le pisez cu ciocanul.
originale valeo la 100 lei bucata,da' ce sunt niste gioarse de "gume"?
este in forum un topic unde se discuta de lumina farurilor si precum acestea salveaza vieti wink.gif
hai sa fim onesti si sa nu dam in extrema.
nu doresc sa jignesc pe nimeni,dar cine nu poate da 250 lei pe o pereche de faruri megane 2.1,nu-si permite o astfel de masina,trebuie sa se intoarca la batrana dacie.
grosu.iulian
Totusi nu inteleg de ce esti atat re suparacios,eu nu am dat cu parul,farurile sunt ale tale banii sunt ai mei,vrei sa le dai ,bine nu nu si gata.becurile din ele fac 120?parca sunt la vanzare fara becuri!deci un ultim pret cu tot cu transport,fara becuri fara motorase?
taxi4you
incerc sa iti explic simplu...
pentru a putea sa utilizezi aceste faruri ai nevoie de becuri...corect? wink.gif
costul becurilor este 120 lei...corect? wink.gif
motorasele noi sunt intre 200 si 300 lei bucata,iar sh 100 lei wink.gif

cu alte cuvinte la diferenta de pret cu raport valoare becuri faruri pe o parte,adica 60 lei ...tu oferi 100 lei pe "cutia" in care sa pui becurile si vrei ca acea cutie sa fie si noua si de firma... smile.gif ...pa pret de deseuri,parca esti la remat radmasa.gif

P.S. nu sunt suparacios,chiar sunt f deschis in a discuta cu oamenii dar nu suport negocierile astea in "carne vie"...aveti cate unii un stil de ne faceti sa ne fie rusine sa ve cerem bani.
daca imi dadeai pm si imi spuneai ca esti un baiat modest,ce vrei si tu sa faci ceva in viata asta grea,te intelegeam...am oferit multe si gratis din postarea cu faruri,airbaguri...
sanatate si bafta!
grosu.iulian
Salut.sa recapitulam ai cerut 300 lei pe pereche cu transport inclus fara motorase si fara becuri ,apoi ai lasat la 250 ,eu am oferit 200 daca sunt valeo si nu au urechi rupte,nu sunt amarat si nici nu ma dau banii afara din casa.anul trecut am vandut perechea luate de pe masina cu 300 setul cu becuri si motorase,vreau o pereche buna sa pun lupe,deci daca vrei sa le dai ok daca nu spor la bani.
taxi4you
le...pisez , am tot timpul necesar 053.gif LolLolLo.gif
grosu.iulian
Fratele meu cred ca ai probleme cu capul
taxi4you
sti...nu-mi permit sa te jignesc pentru ca nu te cunosc si nu se face aici public...daca tu ai facut-o sa fi sanatos!
este marfa mea si fac ce vreau cu ea...capishi???!!!
nu-ti convine du-te si lasa-ma in problemele mele.
P.S. nu sunt fratele tau...poate cineva intelege ca suntem frati si ne certam pe averea parinteasca. radmasa.gif
nt03eae
un pret pentru farul din drepta si niste poze se poate?multumesc
taxi4you
far dreapta,fara transport 150 lei.
am incercat sa atasez imagini,dar imi da eroare.
ca stare este 9,5/10.
Ryk
Daca le dai fara motorase, alea le cumpar eu biggrin.gif Deci poate-i faci o oferta colegului grosu.iulian si iti ia el farurile fara motorase si iau eu motorasele. Ce ziceti? smile.gif
taxi4you
motorasele nu sunt de vanzare.
imi pare rau! sad.gif
nt03eae
salut,sunt interesat de farul din dreapta,la un pret mai bun.in primul post ai cerut pe amandoua 300 lei cu tot cu transport fara becuri si fara motorase,mie mi-ai cerut pe unul 150 + transport ar iesi cel putin 180 cu totul.deci un ultim pret !
taxi4you
ai specificat bine...pe unul...
la pachet esti mai in avantaj,asta este stiuta de cand lumea wink.gif
in prezentarea ta nu scrie de unde esti.
nu pot discuta subiectul cu transportul.
o zi buna!
nt03eae
salut.sunt din neamt.
taxi4you
daca erai in raza de max 100 km ti le aduceam personal...sorry sad.gif
taxi4you
up!
taxi4you
up.gif tocilar.gif
Alt_radu
Salut
Ma intereseaza si pe mine
Farul stanga (are si sistemul de fixare a barei pe el?)
Eventual si bara

Fa-mi un pret pe astea 2 ...

Multumesc anticipat
cosmyn92
Ultimul pret pentru ambele faruri. Daca nu au urechi rupte si sitemul de reglaj este ok,. Vin eu in ploiesti sa le iau! Multumesc
nt03eae
salut.mai ai farurile?
taxi4you
up!
miki_duda
salut, am vazut ca ai mai avut un topic cu faruri < airbaguri etc care s-a inchis. ti-am trimis un e-mail pentru un far "julit" pe la semnalizare. nu tin neaparat sa il iau pe cel julit( daca il mai ai) , ma intereseaza farul fara becuri si fara motoras.
am uitat sa mentionez, far stanga , megane 2.1- 2005, Valeo, doar "cutia" goala. sunt din Ploiesti. se poate vedea sau un nr de telefon sa vorbim? merci
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.