Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa
marculescu
BMW 316i , E30 (ursulet) , 4 usi, fabricatie 1990, masina ca noua, din garajul ei din Germania de vanzare in Romania.
Motor deosebit de silentios, practic nu se aude, economica , consum 6,5% la 100km/ora, are aspectul si performantele ca in ziua fabricatiei.
Nu are absolut nici un punct de rugina, nu a suferit evenimente rutiere, nu a suferit tunning absolut deloc. O masina de familie care mai mult a stat in garaj.
Are oglinzi electrice, trapa, servo.
Poze in curand.
Pret 1000 euro fix



Poza este exemplificativa, masina este cu 4 usi, nu am deoacamdata cum sa-i fac poze
cosmin_2300
QUOTE(marculescu @ 8 May 2012, 19:00)
din garajul ei din Germania de vanzare in Romania.
*


este înmatriculată în Ro?
marculescu
poze
ct-03-tvy
e inmatriculata in romania?A?
MuciX
Arata bine masina, dar parca cea din prima poza e coupe. Cea din ultimele poze e 4 usi nedumerire.gif

E inmatriculata masina? Din cate stiu eu regulamentul precizeaza ca masina trebuie sa fie inmatriculata in romania pentru a putea fi pusa la bursa aici.


Spor.
recinalcol
nici jantele nu sant la fel wub.gif
Cati km are?
R19/16v
QUOTE(marculescu @ 8 May 2012, 20:00)
Poza este exemplificativa, masina este cu 4 usi, nu am deoacamdata cum sa-i fac poze
*



Voi ce anume cititi!?!??

Marculescule, daca n-apar poze cu nr de inmatriculare romanesc, dispare anuntul.
MuciX
Mea culpa blush.gif m-am lasat luat de valul pozei, arata bine acaretul, pacat ca e unusase.
marculescu
Asa cum am specificat in prima poza apare un coupe ca exemplu, nu aveam poze.
Masina reala e cea din a 2-a poza.
Este in 4 usi cu motor de 1,6.
Desi e un motor mic , deocamdata este cel mai indicat , consum minim si taxe mici.
Dupa cum stiti impozitele se vor majora la cele de peste 1,6 .
Este cea mai recomandata motorizare actuala !
Din punct de vedere "sportiv" nu este recomandata, insa unde sa faci sport in Romania si cu ce costuri ??
Are 150 000 km reali .

Rog sa se inchida acest topic pana se va inmatricula, ..daca nu se vinde in cel mai scurt timp. smile.gif

Pentru cei interesati : Tel- 0728631177
Si in Germania sunt foarte greu de gasit
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.