Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Pages: 1, 2
marculescu
Vand acumulatori de 7 Ah, adusi din Germania, functionali, ideali pentru alimentarea diferitilor consumatori, lumina, incarcare telefoane, alimentare etc.
Sunt 4 bucati, nu toate au incarcatoare, se folosesc incarcatoare de 12 V , Einhel cere incarcator de 15 V. Unii mai trebuie formatati
Pret 55 lei bucata, toti la 200 lei.
Sunt produsi in Germania
marculescu
up
lucifer
Ce voltaj au acumulatorii si ce tip sunt ? Poti pune o poza cu acumulatorul si unde se face predarea ?
marculescu
up
marius80_eugen
lasa-mi un numar de mobil pe privat si in ce zona se pot vedea !
marculescu
aveti PM
marculescu
up, negociabil
marculescu
up
marculescu
Unul s-a vandut.
Mai am 3 bucati
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
3 bucati la 100 lei
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
lucifer
Din ce a ramas la vanzare , se poate face o sursa functionala ? Vad ca unele nu au sigurantele si alte subansamble , zi care au ramas la vanzare ! Ofer 50 lei pe toate cu predare in Drumul Taberei doar azi 1 iulie !
marculescu
Toate 3 sunt functionale si incarcate. Faptul ca nu are o siguranta...e 10 bani una.Alte "subansamble" nu stiu sa fi avut.
Au fost formatate si sunt incarcate.
Pretul este 40 lei bucata sau 100 lei toate.
lucifer
Ofer 40 lei pe o bucata cu predarea in Drumul Taberei ,dar sa aiba capacul de la siguranta de sticla de langa butonul power on off charge si acea siguranta , siguranta de pe spate nu ma intereseaza decat pentru test si poate capacul de la bornele + - de pe spate . Formatarea si incarcarea au fost facute prin mufa de alimentare sau pe bornele respective ? Putile de transformare pentru voltajele diferite functioneaza , ai cumva si mufa care se infige in acele locasuri ?
Astept un raspuns , o seara buna !
marculescu
Sunt in stare buna. Toate tensiunile corespund.
Cu predarea personala e mai greu .
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up. Negociabil pt vanzare "la pachet"
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
Mai sunt 2 bucati disponibile
marculescu
A mai ramas unul singur, Einhell. Pret 40 lei + transport
marculescu
UP pentru ultimul ramas. 40 lei + transport
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
garlic_dog
...mda. Il iau eu.
marculescu
up
marculescu
up
marculescu
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.