Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Emisiunea "Trafic"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
Cosmin66
Salutare, salutare! Pentru inceput vreau sa imi cer scuze daca nu am postat unde trebuia. Am intors forumul pe toate partile si am ajuns la concluzia ca cel mai bun loc pentru aceasta postare ar fi aici. Rog un administrator sa mute topicul acolo unde ii e locul daca cumva am gresit.
Deci, Emisiunea Trafic e un serial realizat de mine, in timpul lungilor mele calatorii. Emisiunea se refera la problemele de trafic si rezolvarea acestora. In emisiune nu sunt prezentate lucruri care se invata la scoala de soferi. Niciodata, nici un intstructor nu va invata pe cineva asa ceva. Pasionatii auto care au vazut episoadele aparute pana in prezent au avut soar cuvinte de lauda. Postes si aici episoadele in speranta ca le veti gasi interesante. Daca intr-adevar va plac, nu ezitati sa le distribuiti si mai departe iar daca aveti nelamuriri, comentarii, idei, nu ezitati sa intrebati sau sa spuneti...e un forum, nu?

Generic:
&feature=plcp
Trailer:
&feature=plcp
Balada Traficului:
&feature=plcp
Tea for Two:
&feature=plcp
Episodul 1 - Pilot:
&feature=plcp
Episodul 2 - Isotire:
&feature=plcp
Episodul 3 - Aparitii:
&feature=plcp
Episodul 4 - Automatisme mentale:
&feature=plcp
Episodul 5 - Trezit la volan:
&feature=plcp

In fiecare sambata apare cate un episod nou.
Cosmin66
Episodul 6. Emisiunea Trafic - Alexis de Tacqueville
Cosmin66
Cam asa arata centura Aradului anul trecut...Vorba aia: multi intra in tara si trec pe acolo, multi iasa din tara si trec pe acolo, dar traficul haotic si nebunia de pe sosea raman. Un filmulet pentru cei care ar trebui sa vada cum sta treaba. Mai multe filmulete pe canalul meu...
Cosmin66
Episodul 7. Emisiunea Trafic - Un om conduce la fel cum traieste + Motor Mania de la Walt Disney
Cosmin66
Pentru cei care sunt interesati de asa ceva, am sa postez in continuare episoadele. Cine nu e interesat de asa ceva...imi pare rau....
Episoadele 8 si 9:
Cosmin66
Iata si episodul 10...despre cozi. Cateva teorii.
Cosmin66
Episodul 11. Cozi 2 (Despre benzile de circulatie)....Vizionare placuta!!!
Cosmin66
Cate ceva despre numarul mare de informatii primite de sofer in timpul condusului dar si despre cum se descurca robotii la volan si ce avem de invatat de la ei.
&feature=plcp
Cosmin66
Episodul 13 - Predilectia spre optimism
Cateva cuvinte despre cum oamenii se cred mult mia buni decat sunt in realitate. Plus, filmuletul Tea for Two.
Tamango
Unele-s chiar interesante. Keep running wink.gif
Cosmin66
Penultimul episod al primului sezon. Cate ceva despre narcisismul la volan.
Cosmin66
Si ultimul episod al primului sezon:


NU uitati ca din toamna incepe sezonul 2 si va fi FullHD...inca nu am terminat filmarile dar treaba merge de minune.... pe curand....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.