Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Blu-ray Disc Player
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto
M i h a i
Vand Blu-ray Disc Player , Samsung BD-E5300.

Specificatii :

http://www.samsung.com/ca/consumer/tv-vide...ers/BD-E5300/ZC

http://www.cel.ro/bluray/blu-ray-player-samsung-bd_e5300-l/

Are garantie 1 an si 11 luni.


Pret : 250 lei


M i h a i
up.gif
M i h a i
up.gif
ionutblv
Ce face mai exact acest aparat?Mersi
cataleanu
Daca mai este valabil, sunt interesat. Cunoaste si codecuri MKV, AVCHD si altele asemanatoare?
M i h a i
Da, este valabil.

ionutblv>> este un player care citeste discuri Blu-Ray,Dvd,Cd . Are si un port usb in care poti sa bagi un memory stick cu un film mkv pe care il poti vedea pe Tv (poti sa pui pe stick si jpg, mp3). Intre tv si player trebuie sa ai un cablu hdmi.Aparatul a fost folosit o singura data pt proba.Il vand pt ca am primit altul cadou (dupa ce l-am cumparat eu pe asta sad.gif ) Are garantie la domo..se poate face proba....etc. Din pacate nu trimit prin posta sad.gif pentru ca nu imi place sa ma complic. (valabil pt Bucuresti , Bz , Ploiesti, IL ) tel : 0757046022

Medii de redare: BD/DVD/CD, Fisiere suportate: H.264,MPEG2/4,DivXHD,MKV,WMV,AVCHD,MP3,
Conexiuni: USB,HDMI, Altele: Wi-fi Ready, DLNA

Formate suportate:
BD
HD DVD
CD-R/RW
MKV
WMV
Mp3
AVCHD
Jpeg

Decodor Sunet:
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
Dolby TrueHD
DTS Digital Surround
M i h a i
up.gif
M i h a i
up.gif
M i h a i
up.gif
cataleanu
Salut! Chiar mi-ar fi bun modelul asta, problema este cu trasnportul:(! Voi trece prin Bucuresti, Buzau dar din pacate nu ziua. Singura posibilitate ar fi luni dimineata, dimineata dar... nu cred ca pica prea bine. O alternativa ar fi sa ne vedem la jumatatea drumului. O zi buna!
M i h a i
Ai pm si nr de contact . O zi buna !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.