Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Emblema Dacia
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
BGV
Am vazut vreo 2-3 slz cu emblema aceea mare si albastra de dacia si in spate montata . Le-au pus ei sau asa s-au montat din fabrica la ultimele loturi ?
Gabi
din fabrica nu este pus pe spate la slz nici o emblema. Inafara de cea cu Solenza si 1.4 MPI sau 1.9D nu este.
Se poate sa o fi pus ei .
Codrin
Aia mare si albastra se da la pachet cu 'TURBO', 'GTI', 'M5'... wink.gif
george_slz
Sindromul.....Golan!
algor
Am vazut un logan cu o gaura mare la portbagaj!! cinva cu surubelnita i-a furat sigla dacia lasand in urma un dezastru pentru proprietar! Posibil sa fi fost o comanda biggrin.gif
Marty
QUOTE(see @ 15 Aug 2005, 08:36)
Am vazut un logan cu o gaura mare la portbagaj!! cinva cu surubelnita i-a furat sigla dacia lasand in urma un dezastru pentru proprietar! Posibil sa fi fost o comanda biggrin.gif
*


Eu cred ca e o conspiratie mondiala a alora care n-au bani sa-si permita Logan si le poarta pizma proprietarilor! parerea mea....
sarmooesegetuza
nu marty, nu ie konspiratzie mondiala, ie duar virtuala tongue.gif
kid88
SupeRnova a avansat mai mult decat SLZ, are 2 embleme.
DigitalScribe
Le iau baietii de la service-uri de pe bara din fata in general.
Am vazut insa si Loganuri cu lipsa in fata si/sau spate.
Sa prind eu pe unul ca se leaga de sigla il bat de-l usuc. Trec cu Loganul peste el.
CosminM
QUOTE(kid88 @ 15 Aug 2005, 10:46)
SupeRnova a avansat mai mult decat SLZ, are 2 embleme.
*


si cu logan by renault... multa prostie pe lume vb lui Sony
kid88
Multa rau, dar ce sa le faci AG-enilor asa sunt ei, pun dupa GOLF I sau II remorca de tractor laugh.gif laugh.gif laugh.gif (poza la pagina 19 posts#557 "CE-AM MAI GASIT PRIN ROMANIA(fost BUCURESTI)")
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.