Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Teren intravilan comuna 1 Decembrie - 700mp
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
tibitu
Vand teren 700mp, dimensiuni aprox 19x36, comuna 1 Decembrie - str. Campului
Este situat in partea stanga a comunei in sensul de mers spre Giurgiu, cam la jumatatea comunei. Este in zona noua de case, avand vecini la 40m. Este in curs de imprejmuire cu gard de BCA pe lungimi si bordura beton cu plasa pe latimi.

Beneficiaza de drum de servitute cu titlu de proprietate comuna. Utilitatile sunt la aprox 60m. De la teren pana in piata unirii se fac 25-30min la ora normala si 45 min la ore de varf. Se cumpara direct de la proprietar. Toacte actele sunt la zi.

Pretul este de 20 euro/mp negociabil - pentru cei 700mp ( drumul de servitute nu se ia in calcul, este inclus in pret )

0724.04.99.39.

E vorba de lotul 2[attachmentid=1627827165]

<span class='edit'>31 Jul 2012, 21:55:</span>
am uitat schita : [attachmentid=1627827169]
tibitu
am uitat sa precizez ca, urmatorul lot este tot al meu ( in familie mai exact ) deci garantez macar cu un vecin ok smile.gif
tibitu
sus
tibitu
sus
tibitu
sus
tibitu
revin cu pozitionarea terenului : [attachmentid=1627830820]
tibitu
sus
tibitu
sus
paradox_utopic
povesteste-mi putin despe drumul pana acolo..din DN pana in fata casei....-pamant,piatra,asfalt-?

utilitati...ce inseamna : curent ? gaze ? canalizare ? apa curenta ?

prima casa (finalizata,locuita) la ce distanta e ?

prima casa in constructie (minim fundatie ) la ce distanta e ?
tibitu
Din Dn pana aproape de casa care se vede in poza, este asfalt. Lispsesc 10metri, posibil sa-i fi asfaltat intre timp, n-am mai trecut de vre-o 3 luni pe acolo.

Accesul se face pe drumul de servitute neasfaltat sau pietruit. Pana la terenul meu mai sunt 2 parcele, pe stanga si dreapta drumului de servitute. Nu am idee cand vor construi acestia dar chetuielile se vor imparti la un moment dat. Utilitatile sunt prezente pe strada de unde se intra pe drumul de servitute, utilitati insemnand apa curenta si curent, iar gaze si canalizare in proiect.

Prima casa este la 30 metri, iar langa, cealalta parcela este imprejmuita cu gard din beton, nu stiu ce e inauntru. In curs de construire am vazut una prin zona insa, repet, de prin prin aprilie n-am trecut pe acolo. In zona mai sunt destul constructii mai departe de mine , adica "in stanga pozei"

Eu o sa-mi construiesc in toamna viitoare probabil, lipit de acest teren dar cu intrare pe partea opusa, terenul fiind al sora-mi. Dorim sa facem un duplex ca sa iesim mai ieftin, acesta fiind si motivul vanzarii.


Pot vinde (ceda) inclusiv cu proiect finalizat desi ma indoiesc ca pentru 400 euro cat e un proiect, ar vrea cineva sa nu-si faca fix cum isi doreste.



tibitu
sus
tibitu
sus
tibitu
sus
tibitu
sus
cmandrei
Redeschis la cerere.
tibitu
inca valabil
am obtinut autorizatiile pentru bransare la apa si curent
pret 20 euro/mp negociabil
tibitu
posibil si variante auto + diferenta
tibitu
negociabil, accept variante auto si diferenta
tibitu
sus, ramane negociabil si dispus la schimb cu auto. prefer suv diesel
tibitu
sus

<span class='edit'>28 Oct 2012, 22:56:</span>
Poze de la teren :

Poza 1 - intrarea pe drumul de servitute
Poza 2 - drumul de servitute vazut de pe teren
Poza 3 - pozat de pe terenul alaturat
Poza 4 - pozat in profunzime, parcela este pana in dreptul gardului de BCA. Intre cele 2 parcele nu s-a tras gard, se va face impreuna cu noul proprietar in functie de intelegere ( plasa,bca,tabla,lemn s.a.m.d.)

[attachmentid=1627846734] [attachmentid=1627846735] [attachmentid=1627846737][attachmentid=1627846738]
tibitu
valabil
tibitu
negociabil, schimb si cu auto
tibitu
pret negociabil, variante auto
tibitu
pret negociabil, variante auto
tibitu
negociabil, schimb auto
tibitu
12.000 euro negociabi sau schimb cu auto
tibitu
12.000 euro sau schimb auto
tibitu
sus
tibitu
12000 euro / schimb cu auto
tibitu
12000 euro / schimb auto
tibitu
12000 sau schimb auto
tibitu
de actualitate / vanzare sau schimb auto
tibitu
sus
tibitu
valabil, 12.000 euro - schimb auto
tibitu
12.000 / schimb auto
tibitu
valabil
tibitu
12.000 euro / schimb auto
tibitu
12.000 / schimb auto
tibitu
12.000 / schimb auto
tibitu
valabil
tibitu
QUOTE(tibitu @ 31 Jul 2012, 21:36)
Vand teren 700mp, dimensiuni aprox 19x36, comuna 1 Decembrie - str. Campului
Este situat in partea stanga a comunei in sensul de mers spre Giurgiu, cam la jumatatea comunei. Este in zona noua de case, avand vecini la 40m. Este in curs de imprejmuire cu gard de BCA pe lungimi si bordura beton cu plasa pe latimi.

Beneficiaza de drum de servitute cu titlu de proprietate comuna. Utilitatile sunt la aprox 60m. De la teren pana in piata unirii se fac 25-30min la ora normala si 45 min la ore de varf. Se cumpara direct de la proprietar. Toacte actele sunt la zi.

Pretul este de 20 euro/mp negociabil - pentru cei 700mp ( drumul de servitute nu se ia in calcul, este inclus in pret )

0724.04.99.39.

E vorba de lotul 2[attachmentid=1627827165]

<span class='edit'>31 Jul 2012, 21:55:</span>
am uitat schita : [attachmentid=1627827169]
*


tibitu
12.000 / schimb auto
tibitu
sus
tibitu
valabil, negociabil, schimb auto
tibitu
sus
tibitu
12.000 / negociabil /schimb auto
tibitu
sus
tibitu
sus
tibitu
sus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.