Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cu ce se mai lauda vecinii rusi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
bz_26_zzz
R19/16v
Cu romanisme.
M i h a i
Nu exagera, ca la noi nu este chiar jungla ca in ukraina si rusia... nu suntem noi nemti dar nu ne comparam cu cei de mai sus...

nu vad nimic interesant in clipul de mai sus, nu merita pus la clipuri video..nu este amuzant, nici interesant...
R19/16v
N-ai stat niciodata sa urci pe valea prahovei, sa vezi cum inainte de comarnic cei care coboara nu mai au pe unde cobori din cauza alora care urca pe 20 de benzi?
bz_26_zzz
. . . . . . . . . . . . Made in Moldova.



. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . =>0:13



Asa e cand pleci primul de la semafor.



. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . =>0:13
M i h a i
R19/16v

Sincer nu, am prins liber mereu , in afara de Bucisteni biggrin.gif unde este mai mereu zapaceala...Probabil ca plec la ore mai potrivite , ori sunt mai norocos.....dar bine ca mi-ai zis...si asa trebuie sa-mi schimb bara..
bz_26_zzz
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . =>0:13 - Bhaaa, fesuuuu!







BONUS - Avem si noi cu ce sa ne laudam. smile.gif
bz_26_zzz
. . . . . . . . . . . . . Milimetric.




. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . =>1:00
driverx
bz_26_zzz == GiGiMoKa ??
bz_26_zzz
La iesire de pe A2. Incet, incet avem si noi cu ce ne lauda.





. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . =>0:35





. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . =>0:15


@driverx - Nu.
Victoras2001
Da tu de cand esti vecin cu mama rusie?
Brabus
pai ce vrei sa zici, rapublica maldava, cu limba rusa oficiala ce e? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
baga frate de la rusi ca ai de la cine, izvor nesecat, am vazut ore de asa ceva si in fiecare zi apar altele biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
bz_26_zzz
Saptamana aceasta voi lipsi, asa ca eu nu voi mai putea pune filmulete. Cine mai gaseste faze interesante le poate pune aici. O sa imi fie dor de ele. wub.gif


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . =>0:35 - Ce-mi place cum deschide cocalarul usa. radmasa.gif




. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . =>0:45




=>1:25 - Smecheria se plateste.
Victoras2001
QUOTE(Brabus @ 5 Aug 2012, 21:45)
pai ce vrei sa zici, rapublica maldava, cu limba rusa oficiala ce e?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
*


In Moldova, limba oficiala e limba moldoveneasca. Limba rusa e limba oficiala in rusia.
BoomPunk
Nu e problema,chiar daca lipsesti tu,e usor sa faca altii copy/paste(Ponta style) de pe trafictube...
bz_26_zzz
Pai sa faca.
Furyous
Da, da... (urmariri, sicanari, impuscaturi)
solidconvert
Da... da... doi trompeti... radmasa.gif n-au fost in stare sa-i rupa capatana lui ala... o fi fost ala vreun jerome le banner laugh.gif ... unu' dintre ei s-a mai dat jos si cu pistolul ala care era bricheta defapt... radmasa.gif sa nu mai amintesc de restul pe care i-a sifonat in incercarea lui de a scapa... deci jerome s-a crezut miez dar si-a dat seama ca exista posibilitatea sa si-o fure si a ales sa incerce sa se strecoare printre masini de parca era cu motoru'... cred ca asta spune multe despre cat de bazat s-a simtit in momentul ala... de toata jena... in locul celor doi nici nu puneam filmul pe net... radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.