Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] URGENT Oglinda Laguna INITIALE
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Boykka
Buna ziua tuturor mii de scuze daca am gresit cu deschiderea topicului insa nu am alta sansa sa gasesc piesa care o caut de 3 luni si toti spun ca decat la reprezentanta o pot cumpara si cam ustura pretul acolo.

Ma intereseaza OGLINDA partea soferului mare teapa am luat odata cumparand oglinda fara sa ma asigur oglinzile erau identice aceiasi serie insa total diferit in interior pe scurt am o Laguna din 2003 INITIALE 2.2 DCI oglinda este intacta insa MOTORASUL care pozitioneaza oglinda sa rupt am mare nevoie de ajutorul vostru poate cineva are o oglinda de la o Lagunita important e sa fie INITIALE MUFA DE CUPLAJ 8 pini ( incalzire , rabatare si MEMORIE )

Rog Adminii sa nu ma pedepseasca aspru si sa nu inchida topicul daca se poate .

Multumesc anticipat



Nr telef : 0736446482 pot fi contactat la de la 8:00 pana la 22:00

PS: As fi interesat si de BARA FATA la fel modelul INITIALE ( proiectoare jos ) culoare GRI METALIZAT
gheorghita88
la dezmembrari.. spune de unde esti si o sa iti spuna cineva de parc de dezmembrari
Boykka
sunt din Bucuresti am atasat pozele cu mufele de la motoras
jordi
Am eu un corp de oglinda de laguna. Este nou, in urma avarierii in trafic a oglinzii mele, are incalzire si reglaj dar nu se rabateaza. Uita-te la topicurile mele si discutam daca esti interesat. Bafta!
Boykka
Multumesc mult Jordi dar eu as vrea sa gasesc oglinda lui originala Laguna Initiale ( incalzire, rabatere , memorie ) fara sa modific nimic oricum multumesc mult

6 Aug 2012, 23:00:
nimeni nu ma poate ajuta sad.gif nu are nimeni asa ceva sad.gif

7 Aug 2012, 13:09:
up
Gabryel.GLN
Citeste regula: "4. Initiatorul topicului are dreptul sa foloseasca UP-uri O DATA in decursul a 24 de ore."
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.