Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Ceasuri Jaeger originale
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
costi322
Vand set de ceasuri Jaeger,(originale Franta nu SERI), pentru presiune ulei si temperatura apa. Se vand impreuna si de aceea ofer bonus suportul in care sunt montate, 1 buc sonda ulei,si un teu pentru a putea pune inca o sonda de ulei(cea pentru becul din bord).


Pret 70 ron.(setul)
Contact 0766844931 .
Se ridica din sectorul 2 zona Pantelimon-Cora.Nu trimit in tara.
Black%Snake
pe acel Teu se pot pune 2 sau 3 sonde ? cate gauri are?
costi322
Se pot pune 2 sonde.Una pentru becul din bord,si una pentru ceasul de presiune.
tunderbird
Le vreau eu. Numai ca ajung in Bucuresti peste o saptamana. Daca esti dispus sa mai astepti, te caut eu cand ma intorc.
costi322
Inteleg,dar m-am mai ars cu asteptatul, si pe praful asta...primul venit primul servit.Multumesc pentru intelegere.
costi322
valabil
automotiveparts
@costi322 nu cred ca tunderbird este tipul care sa vorbeasca aiurea si sa nu te caute cand se intoarce
costi322
Nu mi-o luati in nume de rau,dar acum...cand ai ceva de vanzare, si ai cumparator,vinzi. nu tii produsul pentru un posibil potential client cara a zis ca il cumpara peste x zile.Ca toata lumea am nevoie de bani,de asta le-am si pus la acest pret.(stiu ca doar 1 singur ceas s-a vandut aici cu 70-80 ron,doar ceasul,fara suport,fara sonda si teu.)
Si in plus 3 zile au trecut deja.
costi322
valabil
costi322
in continuare valabil.
costi322
valabil
costi322
Si s-a facut 1 saptamana. Valabile in continuare.
costi322
Valabil. Nu mai trimiteti PM ,nu pot raspunde . Cine cumpara ceasurile le ridica din zona Pantelimon Cora.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.