Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Amenintare
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
Pages: 1, 2
kum
Intrucat nu stiu daca voi mai putea scrie aici peste cateva minute, as dori sa atrag atentia asupra unui aspect: dupa cum se stie, la cafenea, pe topicul cu suspendarea, s-a intrecut masura in mod barbar. Inclusiv din cauza mea. Si am fost sanctionat. As dori sa mentionez (in apararea mea) ca eu doar reactionez. Nu am jignit pe nimeni neprovocat!
De vreo cateva zile s-au mai linistit lucrurile. Pana azi dimineata, cand domnu' DragosP m-a provocat absolut gratuit:

QUOTE(DragosP @ 14 Aug 2012, 06:59)
Vreți neapărat s-o demonstrați p'aia cu "mulți, da' proști!"? nedumerire.gif
*




QUOTE(DragosP @ 14 Aug 2012, 09:38)
Nț, nici n-am fost. Tu da și mă întreb de ce? nedumerire.gif
Ba mori de foame, ba ai un fetiș cu nuți.... E ceva cu tine...

A... Am uitat: sârma băăăă!
*



Bineinteles ca i-am raspuns. Dar, pe langa el s-a m-ai bagat in discutie si o clona (Han Solo), jignindu-ma.
QUOTE(Han Solo @ 14 Aug 2012, 18:38)
Coru' antic, intreaba-ti cel mai recent idol ce directiva transpunea legea respectiva, de ce ar fi nevoie de o procedura alternativa la transpozitie si, in general, care e prevederea din tratat care anuleaza democratia parlamentara in cazuri de genul asta.

Papagalule 04.gif te repezi sa dai cu periuta peste tot unde simti o 'autoritate' care impinge lucrurile in directia ta.

In rest, de la tine din cap debitezi doar platitudini (asta ti-am mai zis), iar pentru chestii 'jmekere', arunci acelasi tip de sarcasm pasiv-agresiv, asezonat cu replici pescuite de-a lungul timpului de pe aci. Sa-i dai un sixpec lui marty, fara el erai mult mai sarac spiritual  tongue.gif

In rest, vezi ca la supt fonduri pana acum s-a distins nutsica.
Le: reportofon e mai bine? Suna chiar tehnic wink.gif
*




I-am raspuns si lui.

La care domnu' moderator ma ameninta DOAR PE MINE:
QUOTE(DragosP @ 14 Aug 2012, 19:59)

Pentru asta, si pentru ce n-am mai citat, dacă până la ora 21 nu editezi, iti promit că o să ai o lungă pauză.
*



Pai daca e sa fie pauza, as dori sa aiba toti implicati. PENTRU CA NU EU AM INCEPUT DISCUTIA.
I-am propus sa editam cu totii, dar nu ma baga in seama.

As dori sa vad cat de obiective vor fi deciziile luate.

Multumesc!
dragoselu
Si eu am primit amenintari asemanatoare, reactionam prin raspunsuri pe masura, dar in ultima vreme nu acord un neuron celor care se baga in seama. Pur si simplu le zambesc din elicopter! biggrin.gif
Personal nu te cunosc atat de bine, ne-am intalnit intr-o zi sa-ti inmanez niste scrumbie, ai avut amabilitatea sa ma duci cu masina de la Modern pana in Micro 19, unde aveam ore la o scoala gimnaziala. Tin sa cred ca esti om serios, sociabil, de ce te-ar jigni acesti domni??

PS: Domnu' DragosP din Braila, tizul meu, chiar asa? Ce ti-a facut omul de-l iei asa tare? mellow.gif
Daca elevii mei mai sar calul cateodata, ce sa le fac, sa le scad la toti nota la purtare? Cu totii suntem oameni si mai gresim daca intr-adevar Dl Kum a gresit..
Victoras2001
Mama frate. Tu lipseai din toata mocirla.
MuciX
Pai cum da pauza, oricui nu numai colegului kum, ca vad ca nu e-n lista de modelatori la cafenea?
DragosP
Domnul kum, aia a fost o promisiune. NU o amenințare.
quick
ce face politica din oameni........
kum
QUOTE(DragosP @ 14 Aug 2012, 21:18)
Domnul kum, aia a fost o promisiune. NU o amenințare.
*


Iar eu sunt un gingas care roseste cand aude cuvantul care incepe cu pu si se termina cu la.
Pana una alta tre' sa-mi explici de ce iti arogi tu dreptul sa ma jignesti si apoi sa ma ameninti. Macar trebuia sa fii mai subtil si sa rogi un coleg moderator sa-mi atraga atentia ca am reactionat prea dur. Dar cred ca onor colegii moderatori te-ar fi intrebat (cum e si firesc) de ce te-ai luat de mine la ora 7 dimineata. Cel putin eu asa as proceda.
Sau daca erai subtil il lasai doar pe clonache sa ma provoace si apoi tu ma rădeai. Da' se pare ca subtilitatea nu e tocmai calitatea ta forte.
l@u
QUOTE(dragoselu @ 14 Aug 2012, 20:55)
Si eu am primit amenintari asemanatoare, reactionam prin raspunsuri pe masura
*


mai ales la ala cu peria de aspirator........mama ce dur esti radmasa.gif

@ kum..........Parca am mai discutat ....eu sunt brailean de samantza,la munca am 80% braileni si cred ca am inceput sa ii cunosc.Ignora si totul ia sfarsit,renunta si ai sa castigi.
DragosP
1. Pe forum trebuie să te abtii să vorbesti ca acasă.
2. Nu te-am jignit cu nimic.
3. I-am atras atenția si lui Solo să-si schimbe formula ce adresare. Eram sigur (o dovedești acum) că intelegi prost: papagal adică repeti ce auzi, nu fraier.
4. Ce vina am eu că mă trezesc, din cauza programului familiei la 5:45 si la 7 sunt deja la birou?
Serje
asteapta si tu pan' pe la 10-11 si numa atunci te apuci de scris pe forum
C@talin
you don't mess with a brailean biggrin.gif he will cut you : 243.gif
aurelyan
Balacareala si mistocareala de la cafenea o intalnim si pe ariile tehnice, nu prea mai este vreo diferenta.
vijelie
Eu am retinut ceva cu "putzulica" (un fel de umor de santier binecunoscut), in rest nu vad vreo amenintare.
dragoselu
QUOTE(l@u @ 14 Aug 2012, 21:41)
mai ales la ala cu peria de aspirator........mama ce dur esti radmasa.gif

@ kum..........Parca am mai discutat ....eu sunt brailean de samantza,la munca am 80% braileni si cred ca am inceput sa ii cunosc.Ignora si totul ia sfarsit,renunta si ai sa castigi.
*




biggrin.gif
kum
QUOTE(DragosP @ 14 Aug 2012, 21:46)
1. Pe forum trebuie să te abtii să vorbesti ca acasă.
2. Nu te-am jignit cu nimic.
3. I-am atras atenția si lui Solo să-si schimbe formula ce adresare. Eram sigur (o dovedești acum) că intelegi prost: papagal adică repeti ce auzi, nu fraier.
4. Ce vina am eu că mă trezesc, din cauza programului familiei la 5:45 si la 7 sunt deja la birou?
*



hai zi zau! Si can' te trezesti, dupa ce te speli, bei cafeluta si mananci un senvish, intri pe forum. Si cand intri pe forum, prima grija sa arunci cu rahat. Sa-i faci prosti pe moldoveni!
ia vezi aici:
QUOTE(kum @ 14 Aug 2012, 20:36)
...
O sa vii sa spui ca nu m-ai jignit? Vino in galati si striga pe strada: ba saarmaaaa baaa! Daca tu faci treaba asta maine io iti dau cuvantul meu de onoare ca nu mai scriu in viata mea pe forumul asta! Nu e nevoie sa-mi dai tu pauza, imi dau io ban permanent. Dovedeste ca nu m-ai jignit. Maine, la ce ora vrei tu. As vrea sa fiu si eu de fata!
...
*




Eu astept sa-mi dovedesti ca nu m-ai jignit. Da' nu cu vorbe, cu fapte! Maine iti stau la dispozitie toata ziua!
sorin1983
cel mai destept cedeaza primul biggrin.gif
kum
QUOTE(DragosP @ 14 Aug 2012, 21:46)
1. Pe forum trebuie să te abtii să vorbesti ca acasă.
iar bagi strambe. Faci afirmatii cu conotatii jignitoare.
2. Nu te-am jignit cu nimic.
sa mori tu?
3. I-am atras atenția si lui Solo să-si schimbe formula ce adresare. Eram sigur (o dovedești acum) că intelegi prost: papagal adică repeti ce auzi, nu fraier.
am mai zis: si io sunt un gingash care ma oripilez cand aud cuvantul acela! Hai mai lasati, ca nu toti sunt batuti in cap. Nu stiu cu ce fel de oameni ai tu de-a face, dar te asigur ca recunosc un misto sau o vorba spusa cu intentia de a jigni.
4. Ce vina am eu că mă trezesc, din cauza programului familiei la 5:45 si la 7 sunt deja la birou?
Si cand deschizi calculatoru' simti nevoia sa-ti versi frustrarile. Stim! Io cand deschid calculatorul, prima data imi verific imeilurile, apoi citesc stirile, poate ma mai uit la vreo doua gagici si abia apoi intru pe daciaclub. Acum ne-am impartasit unul altuia obiceiurile. Ce urmeaza?
*

dragoselu
Eu zic sa dai IGNORE si maine dimineata sa vii sa-l vezi pe dragoselu cum fuge la cross-ul organizat la Elice... biggrin.gif Ziua Marinei... bere... mici... Horia Brenciu etc. etc.

14 Aug 2012, 22:58:
PS: Am fost de cateva ori prin Braila: mare filosofie de Muntenie nu e, as zice ca e tot un fel de Moldova... biggrin.gif
l@u
QUOTE(dragoselu @ 14 Aug 2012, 22:55)
PS: Am fost de cateva ori prin Braila: mare filosofie de Muntenie nu e, as zice ca e tot un fel de Moldova...  biggrin.gif
*



zi unde te gasesc maine ca vin sa te vad si te cinstesc cu o bere !

am prins ideea ....8.30 elice biggrin.gif
daca auzi pe unu care striga ,,Hai usturoiu!" sa stii ca eu sunt ! biggrin.gif
bucatzel
Io am renuntat demult sa va mai urmaresc. Daca nu sunteti in stare sa va intalniti la o bere si-o limonada ca doi adulti, haraiti-va pe forum.
radian
Kum, pustiulica ala simpatic din avatarul tau sunt convins ca ar da dovada de o abordare mult mai matura decat esti tu capabil sa o faci.

Poate iti gasesti putin timp liber si faci o lista cu userii cu care te-ai certat doar in anul curent. Chiar asa, iti imaginezi ca sunt atat de multi cei care intra pe forumul asta doar sa te jigneasca / persecute pe tine? Chiat iti imaginezi ca esti buricul pamantului si toti ravnesc la locul tau?
cdadan
QUOTE
Amenintare, primita de la un moderator


[attachmentid=1627829893]

QUOTE(bucatzel @ 15 Aug 2012, 00:52)
Daca nu sunteti in stare sa va intalniti la o bere si-o limonada ca doi adulti
*


Dragos e de vina. A promis de mai multe ori ca se prezinta la meeting, dar s-a tras pe fese de fiecare data. sleep.gif
l@u
la ultima chiar m-am oferit sa il iau din fatza portii dar el batman,nu si nu sad.gif
Garett
@kum: vecine sorry, da' ai procedat fix ca "idolul" tau: tu ai inceput scandalurile dupa care te-ai declarat ultragiat ca ceilalti au raspuns la fel! Trebuia fie sa te abtii din start la tot felul de "etichetari" fie sa ignori pur si simplu.
Nu spun ca ai fi singurul vinovat dar nici atat de ultragiat nu prea ai caderea sa fii...
@DragosP: Ca spectator oarecum neimplicat in "meciul" Galati-Braila pot sa spun ca "saritul calului" de ambele parti n-a folosit nimanui in vreunul dintre orase. Chestia cu "capra raioasa" se aplica ambelor, in loc sa se preocupe de o dezvoltare comuna si galatenii si brailenii sunt ocupati sa se certe, sa se ironizeze stupid.
Morala fiind ca n-avem nici pana in ziua de azi nici pod, nici aeroport, nici vreo infrastructura comuna, chestie stupida pentru doua orase mari la 10 minute unul de celalalt!
Alex4u
Propun sa ii aplicam domnului kum acelasi tratament de i l-a aplicat el pisoiului :-s "jos bilutzele"
dragoselu
QUOTE(l@u @ 15 Aug 2012, 10:27)
la ultima chiar m-am oferit sa il iau din fatza portii dar el batman,nu si nu  sad.gif
*



Daaa, mai era putin si ma linsai cu o propunere de linsare de Ziua Scrumbiei... biggrin.gif
Stim noi din astea.. wink.gif

PS: Apropo eu trec zilnic prin fata portii tale (o iau pe scurtatura, printre blocuri), te-am si vazut de vreo doua ori, dar nu m-ai reperat / prins, semn ca mai trebuie lucrat la dezvoltarea atentiei distributive... radmasa.gif
radian
Care-i legatura intre atentatele la siguranta vituala a daciotului initator de topic si faptul ca tu sub acoperire monitorizezi resedinta concitadinului tau?
sorin1983
geez ce e pe forumul asta... atentatori, injuratori, amenintatori, voyeuri...etc etc
report sa se inchida si asta.
dragoselu
Putina sinestezie... Coincidenta... Nimic important... Nicio monitorizare... Doar ca am vazut o poza cu fumaciosu' si dupa numarul de inmatriculare am realizat ca omul sta prin preajma. Am atentia distributiva foarte dezvoltata si s-a aprins beculetul... smile.gif
Daca nu mergeam pe scurtatura aia printre blocuri, nu vedeam nimic.
kum
QUOTE(Garett @ 15 Aug 2012, 10:31)
... tu ai inceput scandalurile ...
*


Esti tu 100% sigur de treaba asta? Sau nici tu n-ai citit decat din 3 in 3 si ai observat doar replicile mele? Inclusiv in chestiunea de fata, care a stat la originea acestui topic, este exact acelasi mod: mi se arunca jigniri (mai mult sau mai putin subtile) la care eu reactionez. Modul in care reactionez (adica mai dur, dupa standardee unora) nu scuza marsavia initiatorilor.
Cat de mult ma afecteaza pe mine acele replici de doi lei, este iarasi problema mea. Nu e ceva nou ca ma atac, deci este evidenta intentia de a starni scandal din partea unora. Daca stii ca reactionez ca un bou, nu ma mai provoca. E atat de simplu!
Dar ei o fac. Si dup-aia se dau indignati. Nu nene: atat timp cat eu nu spun nimic, nu jignesc pe nimeni si combat civilizat, fa si tu la fel. Cand treci la jigniri, nu te mira ca-ti dau cu picioru'-n cap. Ca stiai dinainte ca asa fac.


Ofcors, acest dialog era general, nu se referea la tine. Cu tine am combatut civilizat.
Victoras2001
La 11.43
QUOTE(dragoselu @ 15 Aug 2012, 11:43)
Apropo eu trec zilnic prin fata portii tale (o iau pe scurtatura, printre blocuri), te-am si vazut de vreo doua ori, dar nu m-ai reperat / prins, semn ca mai trebuie lucrat la dezvoltarea atentiei distributive...  radmasa.gif
*



iar la 12.00
QUOTE(dragoselu @ 15 Aug 2012, 12:00)
Doar ca am vazut o poza cu fumaciosu' si dupa numarul de inmatriculare am realizat ca omul sta prin preajma. Am atentia distributiva foarte dezvoltata si s-a aprins beculetul... smile.gif
Daca nu mergeam pe scurtatura aia printre blocuri, nu vedeam nimic.
*



Asta si cand tace minte.
DragosP
QUOTE(cdadan @ 15 Aug 2012, 09:35)
[attachmentid=1627829893]
Dragos e de vina.
Indubitabil
QUOTE
A promis de mai multe ori ca se prezinta la meeting, dar s-a tras pe fese de fiecare data.  sleep.gif
*


N-am promis nimic. Nu promit nimic din ceea ce știu că se poate întâmpla să nu onorez. Am spus de câteva ori că aș fi tentat să vin, dar de fiecare dată am avut (cel puțin așa am considerat) motive întemeiate să spun "pas".
În plus, radian, ady, barfi, grecu, victoraș au fost la întâlniri și asta nu i-a împiedicat să fie făcuți mai mult sau mai puțin albie de porci.
QUOTE(kum @ 15 Aug 2012, 12:11)
Daca stii ca reactionez ca un bou, nu ma mai provoca. E atat de simplu!
*


Fugi măi d'aci. Când o iei pe ulei și un "bună ziua" e motiv de înjurătură la tine.
Victoras2001
Mie-mi place ca v-a luat Fratzica jucaria. radmasa.gif
Fratziiiicaaaa, o sa te iubesc toata viata daca nu mai deschizi rahatu ala de topic parat.
l@u
QUOTE(dragoselu @ 15 Aug 2012, 12:00)
Putina sinestezie... Coincidenta... Nimic important... Nicio monitorizare... Doar ca am vazut o poza cu fumaciosu' si dupa numarul de inmatriculare am realizat ca omul sta prin preajma. Am atentia distributiva foarte dezvoltata si s-a aprins beculetul... smile.gif
Daca nu mergeam pe scurtatura aia printre blocuri, nu vedeam nimic.
*



Si te durea gura sa dai un ,,Buna Ziua" , sau crezi ca incepeam sa te alerg prin cartier? Cu prima ocazie fa un test : da Buna Ziua si ai sa vezi ca ai sa primesti acelasi raspuns si nu ceea ce crezi tu . wink.gif

sorin1983
QUOTE(l@u @ 15 Aug 2012, 12:42)
si nu ceea ce crezi tu . wink.gif
*


Buna seara?
Garett
@kum:
Mai, impresia mea a fost ca iti face nitel placere sa te inflamezi...
OK, noi n-am avut conflicte, si nici nu vad de ce am fi avut, fiecare cu opiniile noastre, sa fim sanatosi. Dar uneori pur si simplu e mai elegant sa ignori unele excese.
Daca ar fi sa ma iau la porcaiala, (n-am complexe in a o face, dar nu-i vad rostul) m-as lua cu cativa de p'aci, stii si tu care. Ideea e ca: daca am cu cine "combate" combat, daca e rost de mistocareala, intre anumite limte marsez si intru in joc, daca unul sare calul prosteste exista butonul ala de "ignore".
Eu unul intru doar ca sa ma distrez, sa mai vad cum gandeste lumea, sa ma relaxez.
Ca la sfaturi legate de masina am pus si eu o intrebare si a ramas ca-n gara! biggrin.gif
Parerea mea e ca va faceti nervi inutil, si tu si preopinentii, pentru chestii care chiar nu merita mai mult de 2 secunde de iritare.
Politica? Vax albina, noi sa fim sanatosi, idioti oricum vor fi tot timpul de toate partile esicherului, chiar nu merita sa ne agitam.
Fratzica
QUOTE(Victoras2001 @ 15 Aug 2012, 11:38)
Mie-mi place ca v-a luat Fratzica jucaria.  radmasa.gif
Fratziiiicaaaa, o sa te iubesc toata viata daca nu mai deschizi rahatu ala de topic parat.
*


Adevaru` e ca nici nu m-am apucat inca de curatenie pentru ca ma arde asa o lene sa curat 140 de pagini de vorbe goale + injurii de n-ai idee. Azi e si ziua mea deci.. cu atat mai mult.
Partea buna insa e ca macar s-a mai linistit inboxu.
Calculatorul meu mai avea un pic si dezvolta un beat cu bipurile reporturilor intrate in casuta postala.
Garett
@Fratzica: La multi ani!
tribunul
QUOTE(Fratzica @ 15 Aug 2012, 12:46)
Adevaru` e ca nici nu m-am apucat inca de curatenie pentru ca ma arde asa o lene sa curat 140 de pagini de vorbe goale + injurii de n-ai idee. Azi e si ziua mea deci.. cu atat mai mult.
*


Ai mare grija sa nu cumva sa-ti iasa vreo 170 pagini dupa curatenie.

Ps.
nu cumva ziua ta ie luna viitoare pe 8?
kum
QUOTE(DragosP @ 15 Aug 2012, 12:34)
...
În plus, radian, ady, barfi, grecu, victoraș au fost la întâlniri și asta nu i-a împiedicat să fie făcuți mai mult sau mai puțin albie de porci.
...
*


Ce i-am facut io ma lu' Ady? Sau bagi la gramada, ca merge?
Si pe Victoras cum anume l-am facut albie de porci? Ca m-am contrat cu el? Ia zi coane Victoras, exact ce cuvant/epitet jignitor ti-am adresat?
Grecu? idem...
Din lista aia a ta doar arhitectu' si cu radian au beneficiat de jigniri din partea mea. Si vezi ca i-ai uitat pe clonache si pe sony.

QUOTE(DragosP @ 15 Aug 2012, 12:34)
Fugi măi d'aci. Când o iei pe ulei și un "bună ziua" e motiv de înjurătură la tine.
*


Ai un mod ciudat de a da buna ziua, crede-ma.

Vezi ca eu nu am plecat nicaieri. Te astept sa vii prin Galati s-o strigi p-aia cu sarmaaaaa baaaa. Ca sa ma conving si io ca nu ai avut nici o intentie sa ma jignesti, ci doar mi-ai dat binete.
DragosP
Avea Marty o vorbă: aia cu de la capacitatea intelectuală de a citi până la aia de a înțelege... Se aplică la tine măi kum ca o mănușă.
Cât despre așteptat în GL, așteaptă-mă până s-o face, să zicem, Cora la voi.
Victoras2001
QUOTE(Fratzica @ 15 Aug 2012, 12:46)
Adevaru` e ca nici nu m-am apucat inca de curatenie pentru ca ma arde asa o lene sa curat 140 de pagini de vorbe goale + injurii de n-ai idee. Azi e si ziua mea deci.. cu atat mai mult.
Partea buna insa e ca macar s-a mai linistit inboxu.
Calculatorul meu mai avea un pic si dezvolta un beat cu bipurile reporturilor intrate in casuta postala.
*


La muti ani!!!
Si nu te obosi sa faci curat acolo. Nu merita. Rade-l si gata. Sa deschida altul daca nu se pot abtine sa-i dea in sus si-n jos cu chiorul. Dar ca sa te apuci sa faci curat acolo iti trebuie legitimatie de nebun. Io intram seara sa vad ultimul trend la golaneala si erau atatea pagini de citit, c-o lasam balta.


@Dragoselule, sa nu-l crezi pe L@u. Mi-a zis, la un uischi si-o tabla, ca daca pune mana pe tine te bate cu pumnii si cu picioarele. Cand i-am zis "da ce-a facut, ca n-am urmarit subiectul" mi-a zis ca "n-a facut nimic, da-l bat ca sa ma simt bine". Zic, cum ma, ii dai omoru' de pomana? Zice, da ma, ce-are?
Fratzica
QUOTE(Garett @ 15 Aug 2012, 11:47)
@Fratzica: La multi ani!
*



QUOTE(tribunul @ 15 Aug 2012, 11:48)
Ai mare grija sa nu cumva sa-ti iasa vreo 170 pagini dupa curatenie.

Ps.
nu cumva ziua ta ie luna viitoare pe 8?
*




QUOTE(Victoras2001 @ 15 Aug 2012, 11:54)
La muti ani!!!
*



Multumesc pentru urari! smile.gif

Tribunule nu e pe 8 luna viitoare, e azi icon_mrgreen.gif De unde ai scos data de 8?
cdadan
QUOTE(kum @ 15 Aug 2012, 12:11)
*


Is alive!

[attachmentid=1627829914]

QUOTE(DragosP @ 15 Aug 2012, 12:34)
Indubitabil
*


Nu scoate din context. nono.gif

QUOTE(DragosP @ 15 Aug 2012, 12:34)
N-am promis nimic.
*


Apai la noi daca zici ca vrei sa vii, e deja promisiune. blush.gif

QUOTE(Fratzica @ 15 Aug 2012, 12:46)
Azi e si ziua mea
*


La multi ani! bday.gif
tribunul
Daca-i vorba de ziua de nastere, LA MULTI ANI!, daca-i vorba de nume, azi este "Adormirea ..." se "aniverseaza" cei "adormiti" cu nume de Maria, pe 8 septembrie este "Inaltarea" atunci se "aniverseaza" cei vii cu nume de Maria.

Eu nu "urez" si nici nu-mi place sa mi se ureze azi, apropiatii stiu cat de mult tin la asta si nu pomenesc nimic azi.
dragoselu
QUOTE(l@u @ 15 Aug 2012, 12:42)
Si te durea gura sa dai un ,,Buna Ziua" , sau crezi ca incepeam sa te alerg prin cartier? Cu prima ocazie  fa un test : da Buna Ziua si ai sa vezi ca ai sa primesti acelasi raspuns si nu ceea ce crezi tu . wink.gif
*



Ia uite ce scrie Victoras : "@Dragoselule, sa nu-l crezi pe L@u. Mi-a zis, la un uischi si-o tabla, ca daca pune mana pe tine te bate cu pumnii si cu picioarele. Cand i-am zis "da ce-a facut, ca n-am urmarit subiectul" mi-a zis ca "n-a facut nimic, da-l bat ca sa ma simt bine". Zic, cum ma, ii dai omoru' de pomana? Zice, da ma, ce-are?" mellow.gif
l@u
QUOTE(Victoras2001 @ 15 Aug 2012, 12:54)
@Dragoselule, sa nu-l crezi pe L@u. Mi-a zis, la un uischi si-o tabla, ca daca pune mana pe tine te bate cu pumnii si cu picioarele. Cand i-am zis "da ce-a facut, ca n-am urmarit subiectul" mi-a zis ca "n-a facut nimic, da-l bat ca sa ma simt bine". Zic, cum ma, ii dai omoru' de pomana? Zice, da ma, ce-are?
*



si doar te-am rugat sa mergi blat da tu ai scos repede sifonu' mad.gif


cdadan
QUOTE(Garett @ 15 Aug 2012, 10:31)
@kum... tu ai inceput scandalurile
*


QUOTE(kum @ 15 Aug 2012, 12:11)
Esti tu 100% sigur de treaba asta?
*


Daca facem un sondaj pe subiectul in discutie (stiu, nu-i voie, da' presupunem) cred ca se valideaza prima afirmatie cam cu 90%, asa. biggrin.gif
kum
Si e normal sa fie asa, pentru ca aia care au urmarit (fie si partial) scandalul sunt cei care au fost activi in topicul cu suspendarea. Din care majoritatea (marea majoritate chiar) sunt anti-base. Deci io sunt oaia neagra din start!
tribunul
Pe topicul respectiv sunt 3 categorii de "scriitori":
- postatcii, unde apare cuvantul Basescu apar si ei instant
- pasionalii, care vorbesc din suflet, probabil bunicii au suferit mult cand au venit comunistii la putere si-i urasc de moarte.
- mistocarii, placerea lor pe forum e doar sa bage fitile, cu cat fitilul isi atinge scopul cu atat atzatza mai tare.

Ultimele doua categorii daca se intalnesc la un gratar beau cot la cot pana se fac muci.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.